×
Mobilā versija
Brīdinājums +17°C
Astra, Astrīda
Ceturtdiena, 16. augusts, 2018
26. februāris, 2015
Drukāt

Skārletas Johansones grupai pieprasa mainīt nosaukumu

Foto - Leta/AFPFoto - Leta/AFP

Amerikāņu aktrises Skārletas Johansones jaunizveidotā grupa “The Singles” saņēmusi prasību mainīt nosaukumu no Losandželosā bāzētas rokmūzikas grupas ar tādu pašu nosaukumu.

Rokmūzikas grupa “The Singles” trešdien nosūtījusi vēstuli ar prasību mainīt grupas nosaukumu, citādi tā vērsīšoties tiesā. Grupas dziedātājs un ģitārists Vinsents Frederiks norāda, ka Johansone un pārējās grupas dalībnieces ar vienkārša interneta meklējuma palīdzību būtu noskaidrojušas, ka nosaukums jau ir aizņemts.

“Kādu rītu es pamodos un uzzināju, ka mūsu grupas nosaukumu kāds cits vienkārši paņēmis un uzdevis par savējo,” teikts Frederika paziņojumā. “Grūti noticēt, ka kāds mūziķis to varētu nodarīt citai grupai. Pēdējos 16 gadus “The Singles” ir mana dzīve. Mēs esam ieguldījuši ļoti lielas pūles, lai sasniegtu panākumus.”

Grupā bez Frederika vēl ir bundzinieks Nikijs Veltmans. Par to rakstīts vairākos indīroka mūzikas blogos, un sociālajā tīklā “Facebook” grupai ir apmēram 2000 sekotāju.

Johansone, kura labāk pazīstama kā aktrise, pagājušonedēļ kopā ar dziedātāju un dziesmu autori Holliju Mirandu un bundzinieci Esti Haimu no grupas “Haim” nodibināja popa un deju mūzikas grupu “The Singles”.

Iznākusi grupas pirmā dziesma “Candy”.

Kinolentes “Lost in Translation” (“Pazudis tulkojumā”) zvaigzne jau daudzus aktīvi muzicē. 2008.gadā iznāca viņas soloalbums ar dziesmām, ko sacerējis rokmūziķis Toms Veitss.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+