Kokteilis
Mīli

Skatiena reakcijas TESTS. Ko pirmo ieraudzīji attēlā? 16

Shutterstock

Divi cilvēki, skatoties uz vienu un to pašu attēlu, var saskatīt pilnīgi atšķirīgas lietas, turklāt abiem būs taisnība. Visa lieta ir nevis loģikā, bet psiholoģijā. Mūsu pasaules uztvere nosaka raksturu. Piedāvājam ļoti ātru un interesantu testiņu, kas pilnībā atkarīgs no acu reakcijas.

Lorem ipsum2
FOTO: Leta2

Pavēro augstāk redzamo attēlu divas sekundes un atbildi uz jautājumu: ko ieraudzīji pirmo? Atbilde tevi pārsteigs!

1. Dāma ar saulessargu

Saulessargu var uztvert kā karaliskuma un grācijas simbolu. Tas arī simbolizē saikni starp debesīm un zemi, liecina, ka vēlies sevi pasargāt no pasaules, cilvēkiem, sabiedrības, bet esi atvērts debesīm. Tev debesis nozīmē telpu atpūtai un radošumam.

2. Cirtains vīrietis

Viltīgu nodomu simbols – to īstenošana var ļaut īstenot kādu nolūku. Galvenais – nepārcensties, lai mērķis nezaudētu savu vērtīgumu. Tevi tāpat gaida interesantas pārmaiņas. Kopumā var teikt, ka iegūsi spēku un izdomas spējas.

3. Buru kuģis

Saistītie raksti

Tā ir labklājība, kas peld uz tavām mājām. Tu esi cilvēks ar tālejošiem mērķiem un konkrētiem, lieliem plāniem. Galvenais, parūpēties, lai tavs kuģis nenogrimtu pārslodzes dēļ – saudzē sevi un savu veselību. Vairāk laika pavadi ar ģimeni un tuviniekiem, nedodies tālā kuģojumā.

4. Dūmi no skursteņa

Dūmi simbolizē ķermeni atstājuši dvēseli. Tu esi pārāk aizņemts ar saviem plāniem, tāpēc dvēselei nepieciešams miers un atpūta. Tā ilgojas pēc jūras un pastaigām, pēc pāris dienām miera. Dvēsele par to burtiski kliedz, tāpēc ieklausies un paklausi!

LA.lv