Mobilā versija
Brīdinājums +4.8°C
Leonīds, Leonīda
Piektdiena, 20. oktobris, 2017
8. augusts, 2015
Drukāt

Skaties augšup! Planētu ietekme uz visām zodiaka zīmēm tuvākajām dienām

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Planētu ietekme, Saulei ejot caur Lauvas zvaigznāju

Saulei ejot caur Lauvas zvaigznāju, pieaugs personīgā svarīguma sajūta, tāpēc biežāk, nekā ierasts, dzirdēsim vārdus “es” un “man”. Cilvēki būs kareivīgāk noskaņoti un gatavi aizstāvēt katrs savas intereses.

Līdz 9. augustam Marss ir Vēža zvaigznājā, tāpēc ir vēlme aizstāvēt katram savas tiesības uz savu dzīves un darba telpu. 9. augustā Marss ieies Lauvas zīmē, kas iepriekšminētajām planētu īpašībām piešķirs kareivīgumu, sak, acs pret aci, zobs pret zobu!

7. augustā Merkurs pāriet Jaunavas zvaigznājā, tas pastiprinās tendenci uz sīkumainību, vēlmi kontrolēt situāciju un apkārtējos, raizes par pašsajūtu un veselību.

14. augustā plkst. 17.53 sākas jauns Mēness cikls.

No 1. augusta Venera būs Lauvā retrogradā stāvoklī, tas aktualizēs jautājumus par pašcieņu, godīgumu, kvalitāti, spēju uzņemties atbildību.

Jupiters tuvojas Lauvas zodiaka zvaigznāja noslēgumam, tāpēc jācenšas pabeigt iesāktās lietas un sarunas. 11. augustā Jupiters maina zodiaka zvaigznāju un pāriet uz Jaunavas zīmi. Tas radīs labvēlīgus apstākļus svarīgu lēmumu pieņemšanai.

Augustā Saturns atgriežas savā ierastajā kustībā, un tā ietekmē cilvēkos būs vēlēšanās, lai katrs saņemtu pēc nopelniem.

Pievienot komentāru

Horoskopa zīmju reitings. No cietsirdīgākā siržu lauzēja līdz maigam jēriņam (1)Kad tev salauž sirdi – tas ir sāpīgs process. Lai kā arī tu tam necenstos sagatavoties, tas vienmēr izraisa šoku, un, iespējams, būs vajadzīgs krietns laiks, lai atgūtos. Vēlies no tā izvairīties? Ja atbilde ir “jā”, zvaigznes palīdzēs noteikt cilvēkus, kuri visticamāk nodarīs tev sāpes.
Draugiem Facebook Twitter Google+