×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.5°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
7. janvāris, 2014
Drukāt

Kā jūs apmierina virszemes televīzijas jaunais bezmaksas programmu piedāvājums?


Foto - LETAFoto - LETA

Aija Kauliņa 
Kandavas novada Cēres pagastā:
 “Es jau 2013. gada 17. decembrī noslēdzu līgumu ar uzņēmumu “Lattelecom”, kas man atveda gan dekoderu, gan viedkarti. Šodien pastā 30 latus samainīju pret eiro un samaksāju gan par kurjera, gan pasta pakalpojumu. Man ļoti patīk TV3 ziņas, raidījums “Bez tabu” un citi šā kanāla raidījumi, tāpēc tagad, kad šis vairs nav bezmaksas kanāls, esmu ar mieru par to maksāt, jo tas ir tā vērts. Tiesa, man pilnīgi pietiktu ar LTV1, LTV7, LNT un TV3, taču nu ir arī trīs jaunie bezmaksas kanāli, reizēm tos ieslēdzu, paskatos. Katrā ziņā labi, ka ir lielāka izvēle un varu vairāk redzēt un uzzināt.”

Sarmīte Luste
 Limbažu novada Katvaru pagastā:
 “Mani, protams, neapmierināja virszemes televīzijas jaunais pro­grammas piedāvājums bez LNT un TV3, tāpēc biju spiesta pāriet uz maksas TV pakalpojumu, kur šie kanāli ir pieejami. Otrajā janvārī biju Limbažos, bet nekur nevarēju iegādāties viedkarti, tāpēc šobrīd redzu tikai LTV1 un LTV7, bet ceru, ka drīzumā varēšu skatīties arī LNT un TV3 raidījumus, braukšu vēlreiz uz Limbažiem, gan jau viedkarti dabūšu. Domāju, ka viss būs labi. Ziemā vairāk laika, tas jāizmanto, skatoties iemīļotos televīzijas raidījumus.”

Vija Kramfte
 Madonas novada Bērzaunes pagastā:
 “Mani neapmierina jaunais piedāvājums, jo kā gan es varu palikt bez LNT un TV3? Bet man ar pāreju uz maksas kanāliem nebija nekādu problēmu, jo visu to, kas saistās ar tehnisko pusi, nokārtoja mani bērni. Esmu liela sporta pārraižu mīļotāja, īpaši patīk hokejs, bobslejs, skeletons, tagad tas viss man ir pieejams, it īpaši tāpēc, ka nu redzu arī “Eirosport” kanālu. Skatos arī seriālus, protams, ne visus, dokumentālas filmas, teātra pārraides.”

Lidija Ozoliņa
 Neretas novada Pilskalnes pagastā:
 “Viss it kā izdarīts, “Lattelecom” atveda dekoderu un viedkarti, bet kanāli, kuriem nu būtu par maksu jārāda, nav redzami. Kaut kas sagājis grīstē, cenšos tikt skaidrībā, kas tieši, bet pagaidām nezinu. Ceru, ka ar “Lattelecom” palīdzību tehniskās lietas tiks sakārtotas un varēšu skatīties gan LNT, gan TV3. Lai gan šie kanāli tagad ir par maksu, galvenais, ka ir izvēle. Un arī kvalitāte, vismaz pagaidām man sūdzību nav, ceru, ka tā būs arī uz priekšu. Manā interešu lokā vispirms ir ziņas, izglītojošie raidījumi, vides fakti, kultūras raidījumi. Seriālus neskatos, bet labas filmas nelaižu garām. Protams, esmu priecīga par trim jaunajiem kanāliem bezmaksas apraidē, īpaši par tiem, kas raida reģionālās ziņas. Esmu skolotāja un Neretas mazpulka vadītāja, tāpēc man ir svarīgi uzzināt, kas notiek citos novados, īpaši tajos, kur dzīvo un strādā mani radi, draugi un labi paziņas.”

Haralds Grīnbergs
 Ventspils novada Ugāles pagastā:
 “To, ka no 1. janvāra bezmaksas apraidē vairs nebūs LNT un TV3, cilvēki zināja jau sen. Mani vērojumi liecina, ka tiem, kas ne vien seko jaunumiem, bet laikus uz tiem arī reaģē, nekad nekādas problēmas nerodas. Mani draugi nesūdzas, es arī ne. Protams, nebija slikti, ka agrāk LNT un TV3 kanāli bija bezmaksas apraidē. Tā kā nevēlējos no tiem atteikties, jau laikus izdarīju visu, lai varētu skatīties ne vien četrus pierastos kanālus, bet vēl daudzus citus. Galvenais, lai ir lielāka izvēle un labāka kvalitāte. Par to var arī maksāt.”

Silvija Ozoliņa
 Ilūkstes novada Bebrenes pagastā:
 “Protams, nevēlējos palikt bez LNT un TV3 kanāliem, tāpēc jau iepriekš noslēdzu līgumu ar “Lattelecom”. Un nekādu problēmu! Tas, ka jāmaksā – nu, šodien jau par daudz ko jāmaksā, ja vēlies lielāku izvēli un labāku kvalitāti.”

Fakti


* No šā gada 1. janvāra kanāli LNT un TV3 vairs nav redzami bezmaksas virszemes apraidē.

* Bezmaksas apraidē sākuši darboties trīs jauni kanāli – “Re:TV”, “Rīga TV24” un “OTV”.

* Tagad visā valstī brīvi uztverami pieci kanāli – līdzšinējie LTV1, LTV7, kā arī minētie “Re:TV”, “Rīga TV24” un “OTV”.

* Vairāk par jauno kanālu satura piedāvājumu lasiet ..

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+