Mobilā versija
+3.9°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
11. oktobris, 2016
Drukāt

Skatītāju atzinīgi novērtēto izrādi “Vējš vītolos” rādīs Lielajā ģildē

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Tiem, kuri neredzēja muzikālo izrādi bērniem “Vējš vītolos” festivālā “LNSO vasarnīca” Cēsīs, kā arī tiem, kuri šo izrādi grib redzēt vēlreiz, ir iespēja to izdarīt divās izrādēs svētdien, 23. oktobrī, Lielajā ģildē, LA.lv uzzināja Latvijas Nacionālajā simfoniskajā orķestrī (LNSO).

Tā kā izrāde, kas pirmizrādi piedzīvoja festivālā, guva milzums pozitīvu atsauksmju un skatītāju ovāciju, LNSO nolēma iekļaut izrādi ziemas sezonas repertuārā, tā dodot iespēju to redzēt vēl plašākam skatītāju lokam.

Bērnu muzikālās izrādes “Vējš vītolos” pamatā ir Keneta Greiema pazīstamais darbs, kurā galvenie varoņi ir mājasdzīvi mīlošais Kurmis, ūdeņu pielūdzējs Ūdensžurks, izlutinātais lielbagātnieks Krupis un nīgrais, taču sirdī atsaucīgais vientuļnieks Āpsis.

Izrādes mūziku komponējis “Spēlmaņu nakts” balvas ieguvējs, Nacionālā teātra, Leļļu teātra un Valmieras drāmas teātra izrāžu mūzikas autors Edgars Mākens. Izrādes režisors ir Ģirts Šolis, kurš šogad augustā kļuva par Latvijas Leļļu teātra galveno režisoru. Izrādes vizuālā veidola autors ir atzītais grāmatu un teātra izrāžu mākslinieks Reinis Pētersons.

Leļļu un objektu izrādē “Vējš vītolos” piedalīsies aktieri Valdis Vanags, Mārtiņš Brūveris un “LNSO vītolansamblis” LNSO asistentdiriģenta Gunta Kuzmas mākslinieciskajā vadībā.

Izrādes notiks 23. oktobrī plkst. 11 un 13 Lielajā ģildē.

Pievienot komentāru

Aleksandrs Vasiļjevs: Man ar rīdziniecēm ir bezkompromisa mīlestība (2)Slavenais modes vēsturnieks Aleksandrs Vasiļjevs sadarbībā ar arhitekti Nataļju Muzičkinu ver durvis Modes muzejam Rīgā, veido izrādi M. Čehova Rīgas krievu teātrī kopā ar režisori Allu Sigalovu un slavē latviešu sieviešu stila izjūtu.
Draugiem Facebook Twitter Google+