Mobilā versija
+4.4°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
1. oktobris, 2016
Drukāt

Skats bijis drausmīgs: Uguns mājai Limbažos pielaista, iespējams, atriebības dēļ (4)

Nodegusī māja. Ekrānšāviņš no LNT raidījuma "Degpunktā".Nodegusī māja. Ekrānšāviņš no LNT raidījuma "Degpunktā".

Limbažos, Sēmes ielā, šonedēļ nodegusi kāda māja. Aculiecinieki stāsta, ka skats bijis drausmīgs, liesmas bijušas lielas un draudēja pārmesties arī uz tuvējām mājām. Par ugunsnelaimes iemeslu tiek uzskatīta ļaunprātīga dedzināšana. Pēc raidījuma “Degpunktā” minētā, iespējamais vainīgais ir kāds vīrietis, kurš, pēc vienas no versijām, atriebies par izlikšanu uz ielas.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Vai viņu pieķera dedzinot? Kā tā drīkst teikt! Jāsūdz tiesā par apvainošanu.

  2. Nelieciet uz ielas!

  3. Kārtējais lūzeris, kuram visi citi vainīgi.

  4. Nocirst labo roku, lai vairs NEKO nevar ne aizdedzināt, ne nozagt!?? Ja nelietis turpina savu zvērisko darbošanos, nocirst arī kreiso roku!!! Vai tad citādi šie zvēri apstādināmi, ja ne ar drastiskām metodēm!!!

Latvija grimst nabadzībā: no katriem desmit cilvēkiem - trīs ir nabadzīgi (50)Zem nabadzības riska - 606 000 Latvijas iedzīvotāju. To par šokējošu situāciju dēvē tiesībsargs Juris Jansons, svētdien vēstīja raidījums “LNT Ziņu Top 10”.
Līdz bākai Kolkā aizbrist nevarēja, bet tuvu gan: Unikālā jūras atkāpšanāsAizvadītajās brīvdienās iedzīvotāji steidza baudīt diezgan retu parādību piekrastē – jūras atkāpšanos tālu no ierastās krasta līnijas, pateicoties austrumu vējam. Visā Latvijas
Draugiem Facebook Twitter Google+