Šķēle rezultatīvākais, “Kalev/Cramo” iekļūst BBL pusfinālā 0

Armands Šķēle otrdien bija rezultatīvākais “Kalev/Cramo” sastāvā Baltijas basketbola līgas (BBL) ceturtdaļfināla atbildes spēlē, kurā Igaunijas klubs ar 79:82 Lietuvā gan zaudēja “Pieno Žvaigždes”, taču divu cīņu summā iekļuva nākamajā kārtā, liecina rīkotāju informācija.

Mākslīgais intelekts nosauc 5 vārdu īpašniekus, kuri kā magnēti pievelk pretējā dzimuma pārstāvjus
Septiņi seni vārdi, kurus nevajadzētu dot meitenēm
“Man ir lauzta kāja un deguns, pārsista piere, pamatīgs smadzeņu satricinājums…” Horens Stalbe Dobelē nežēlīgi piekauts 191

Šķēle viesiem guva 18 punktus un izcīnīja trīs atlēkušās bumbas. “Pieno Žvaigždes” rezultatīvākais ar 21 punktu bija Gīts Sirutavičs.

Tā kā pirmajā ceturtdaļfināla spēlē “Kalev/Cramo” uzvarēja ar 71:54, Igaunijas klubs divu spēļu summā bija pārāks ar 14 punktu pārsvaru.

“Kalev/Cramo” BBL pusfinālā tiksies ar BK “Ventspils” basketbolistiem, bet “Barons kvartāls” pretinieks būs Lietuvas klubs “Prienai”. Arī pusfinālā uzvarētājus noteiks divu spēļu summā, komandām spēlējot savā laukumā un viesos.