Mobilā versija
-1.9°C
Lidija, Lida
Pirmdiena, 16. janvāris, 2017
27. maijs, 2016
Drukāt

Šķēles ģimenei piederošajai koka bloku ražotnei ierosina maksātnespēju (4)

Foto: LETAFoto: LETA

Ekspremjera Andra Šķēles ģimenei piederošajai presētu koka bloku ražotnei SIA “Baltic Block” ierosināta maksātnespējas lieta, liecina ieraksts Maksātnespējas administrācijas mājaslapā.

Tajā teikts, ka vakar, 26.maijā, Madonas rajona tiesā tika ierosināta SIA “Baltic Block” maksātnespējas lieta. Ar maksātnespējas pieteikumu tiesā vērsās Aizkraukles uzņēmums SIA “Amatnieks An”.

Patlaban maksātnespējas procesa administratora kandidāts ir Kalvis Vanags.

Jau vēstīts, ka “Baltic Block” projekts tika sākts 2010.gadā Madonas novada Sauleskalnā, kopumā ieguldot 20 miljonus eiro, no kuriem līdzfinansējumu nodrošināja Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras administrētie Eiropas Savienības fondi, kā arī “Nordea” banka.

“Baltic Block” koka paletes tika ražotas pēc īpašas tehnoloģijas no mazvērtīgas koksnes. Atšķirībā no tradicionālajiem koka palešu blokiem, kas tiek ražoti no liela izmēra brusām jeb augstas kvalitātes koksnes, “Baltic Block” blokus ražo no dedzināmās koksnes. Tādā veidā gada laikā uzņēmums plānojis lietderīgi izmantot līdz pat 100 000 kubikmetru malkas.

Kā liecina “Firmas.lv” dati, “Baltic Block” apgrozījums 2015.gadā bija 9,26 miljoni eiro salīdzinājumā ar 9,08 miljoniem pirms gada, savukārt zaudējumi samazinājušies no 79 000 eiro 2014.gadā līdz 30 669 eiro pērn.

“Firmas.lv” informācija liecina, ka “Baltic Blok” īpašniece ir AS “Būvniecības un attīstības projekti”, kurā līdzīpašnieki ir ekspremjera Andra Šķēles brālis Edgars Šķēle un viņa dēls Andis Šķēle.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. “Baltic Block” projekts tika sākts 2010.gadā Madonas novada Sauleskalnā, kopumā ieguldot 20 miljonus eiro, no kuriem līdzfinansējumu nodrošināja Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras administrētie Eiropas Savienības fondi, kā arī “Nordea” banka.

  2. Ekspremjera Andra Šķēles ģimenei piederošā presētu koka bloku ražotne SIA «Baltic Block» pusgadu pēc atklāšanas augstā produkcijas pieprasījuma dēļ jau pārsniegusi ražošanas jaudas un 2013.gadu noslēgusi ar 4 981 641 eiro apgrozījumu, biznesa portālu «Nozare.lv» informēja «Baltic Block» pārstāve Ligita Brodiņa.

  3. Kā ziņots, Šķēles ģimene piena ražošanas saimniecību «Ogre» iegādājās 2011.gada novembrī, pēc iegādes to pārveidojot par SIA «Ogres piens».

  4. Mjāaa, shēmotājs atkal muhļī un grib apjāt valsti!!!

Eksperti: Kūdras ieguves biznesam noteikts ļoti strikts darbības rāmisLai Latvijā sāktu kūdras licencētu ieguvi, uzņēmējiem jārēķinās ar stingru normatīvo aktu regulējumu, kas paredz izvērtēt visus iespējamos riskus un ietekmes.
Saimniecībā notika par EK mācības: PVD neizpratnē par nelaimi Krimuldā (6)Pagaidām nav zināms, kāpēc Āfrikas cūku mēris (ĀCM) skāris cūku novietni “Rukas” Krimuldas novada Krimuldas pagastā, kurā bija 5023 dzīvnieki, šorīt intervijā
Mājsaimniecības neizmanto iespējas samazināt elektrības rēķinus un maksā vairāk (15)Elektrību tērējam vairāk, mājsaimniecības aizvien neizmanto iespējas samazināt rēķinus
Pasaulē
Draugiem Facebook Twitter Google+