Mobilā versija
+3.6°C
Vitauts, Smuidra, Smuidris
Pirmdiena, 20. februāris, 2017
27. maijs, 2016
Drukāt

Šķēles ģimenei piederošajai koka bloku ražotnei ierosina maksātnespēju (4)

Foto: LETAFoto: LETA

Ekspremjera Andra Šķēles ģimenei piederošajai presētu koka bloku ražotnei SIA “Baltic Block” ierosināta maksātnespējas lieta, liecina ieraksts Maksātnespējas administrācijas mājaslapā.

Tajā teikts, ka vakar, 26.maijā, Madonas rajona tiesā tika ierosināta SIA “Baltic Block” maksātnespējas lieta. Ar maksātnespējas pieteikumu tiesā vērsās Aizkraukles uzņēmums SIA “Amatnieks An”.

Patlaban maksātnespējas procesa administratora kandidāts ir Kalvis Vanags.

Jau vēstīts, ka “Baltic Block” projekts tika sākts 2010.gadā Madonas novada Sauleskalnā, kopumā ieguldot 20 miljonus eiro, no kuriem līdzfinansējumu nodrošināja Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras administrētie Eiropas Savienības fondi, kā arī “Nordea” banka.

“Baltic Block” koka paletes tika ražotas pēc īpašas tehnoloģijas no mazvērtīgas koksnes. Atšķirībā no tradicionālajiem koka palešu blokiem, kas tiek ražoti no liela izmēra brusām jeb augstas kvalitātes koksnes, “Baltic Block” blokus ražo no dedzināmās koksnes. Tādā veidā gada laikā uzņēmums plānojis lietderīgi izmantot līdz pat 100 000 kubikmetru malkas.

Kā liecina “Firmas.lv” dati, “Baltic Block” apgrozījums 2015.gadā bija 9,26 miljoni eiro salīdzinājumā ar 9,08 miljoniem pirms gada, savukārt zaudējumi samazinājušies no 79 000 eiro 2014.gadā līdz 30 669 eiro pērn.

“Firmas.lv” informācija liecina, ka “Baltic Blok” īpašniece ir AS “Būvniecības un attīstības projekti”, kurā līdzīpašnieki ir ekspremjera Andra Šķēles brālis Edgars Šķēle un viņa dēls Andis Šķēle.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. “Baltic Block” projekts tika sākts 2010.gadā Madonas novada Sauleskalnā, kopumā ieguldot 20 miljonus eiro, no kuriem līdzfinansējumu nodrošināja Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras administrētie Eiropas Savienības fondi, kā arī “Nordea” banka.

  2. Ekspremjera Andra Šķēles ģimenei piederošā presētu koka bloku ražotne SIA «Baltic Block» pusgadu pēc atklāšanas augstā produkcijas pieprasījuma dēļ jau pārsniegusi ražošanas jaudas un 2013.gadu noslēgusi ar 4 981 641 eiro apgrozījumu, biznesa portālu «Nozare.lv» informēja «Baltic Block» pārstāve Ligita Brodiņa.

  3. Kā ziņots, Šķēles ģimene piena ražošanas saimniecību «Ogre» iegādājās 2011.gada novembrī, pēc iegādes to pārveidojot par SIA «Ogres piens».

  4. Mjāaa, shēmotājs atkal muhļī un grib apjāt valsti!!!

Rīgā restaurēta baznīca, muzeji un tapis Saieta namsRaiņa dzīvokli atjauno pēc fotoattēliem un filmētiem materiāliem
Lauksaimniekiem valsts subsīdijās šogad būs pieejami 8,7 miljoni eiroLauksaimniekiem valsts budžeta programmā "Valsts atbalsts lauksaimniecībai un lauku attīstībai" šogad būs pieejami 8 723 490 eiro, paredz noteikumi "Par valsts atbalstu lauksaimniecībai", kurus plānots skatīt nākamajā valdības sēdē 21. februārī.
Dabasgāzes tirgu atvērs pēc diviem mēnešiem. Ar ko jārēķinās patērētājiem? (13)Būs vēl citi bez "Latvijas Gāzes": Šaubu par gāzes tirgus atvēršanu nav
Pasaulē
Latvija ekonomiskās brīvības reitingā pakāpusies uz 20.vietu (2) Latvija pasaules ekonomiskās brīvības reitingā šogad ir pakāpusies uz 20.vietu no 36.vietas pērn, bet joprojām atpaliek no Igaunijas un Lietuvas.
Draugiem Facebook Twitter Google+