×
Mobilā versija
+10.6°C
Visvaldis, Nameda, Ritvaldis
Otrdiena, 24. aprīlis, 2018
19. februāris, 2016
Drukāt

Skeletonistei Priedulēnai desmitā vieta pēc pasaules čempionāta pirmās dienas

AFP/LETAAFP/LETA

Latvijas skeletoniste Lelde Priedulēna piektdien ieguva desmito vietu pēc Īglsas trasē Austrijā notiekošā pasaules čempionāta pirmās dienas.
Pirmajā braucienā Latvijas sportiste trasi veica 54,46 sekundēs, sacensību līderei vācietei Tīnai Hermanai zaudējot tieši pussekundi. Tādu pat rezultātu kā Priedulēna sasniedza arī Lora Dīsa no Lielbritānijas, tāpēc abas sportistes dalīja astoto pozīciju, no septītās vietas atpaliekot tikai par sekundes simtdaļu.
Priedulēna, kura startēja ar devīto numuru, pirmajā braucienā ļoti labi izbrauca trases augšējo daļu, kur starp tobrīd startējušajām sportistēm bija līdere. Tomēr trases vidū un beigās viņa pieļāva nelielas kļūdiņas, kas neļāva tikt starp sešām labākajām. Pēc sava brauciena Priedulēna bija tieši sestā, taču no vēlāk startējušajām viņu apsteidza vēl divas konkurentes.
Arī otrajā braucienā Priedulēna pieļāva vairākas kļūdas un uzrādīja vien desmito rezultātu, arī summā atkāpjoties uz šo pozīciju. Tomēr daudzas sportistes brauca ļoti nestabili – vairākas braucējas piedzīvoja lielus kritienus pozīciju ziņā, savukārt, piemēram, vāciete Sofija Grībele pēc pirmā brauciena bija tikai 12.vietā, bet pēc otrā jau pakāpās uz trešo pozīciju.
Līdere pēc pirmās dienas ir Hermana, kura par 0,16 sekundēm apsteidz austrieti Janīnu Floku, bet Grībele līderei zaudē 0,53 sekundes.
Tikmēr Priedulēna pašlaik no līderes atpaliek par 0,86 sekundēm, bet pirmais trijnieks ir 0,33 sekunžu attālumā.
Trešais un ceturtais brauciens gaidāms sestdien.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+