Paula Kristiāna Lāce, skeletons

Skeletonisti Lāce un Netlaus izcīna trešās vietas otrajās Eiropas kausa sacensībās Īglsā 0

Latvijas jaunie skeletonisti Paula Kristiāna Lāce un Krists Netlaus piektdien izcīnīja trešās vietas Īglsas trasē Austrijā notikušajās Eiropas kausa sezonas trešajās sacensībās.
Iepriekšējās sacensībās ceturtdien viņi katrs ieguva ceturto vietu, bet piektdien spēja par vienu pozīciju pakāpties.

VIDEO. “Bēdz prom!” Kārsavā iereibusi kompānija bēg no policijas un smejas par vadītāja nonākšanu policijas rokās 55
ASV izsludina ārkārtas stāvokli pirms Saules aptumsuma – paredz cilvēku masu bojāeju 12

Dāmu konkurencē piektdien, tāpat kā dienu iepriekš, abos Eiropas kausa braucienos ātrākā bija vāciete Tamāra Zēra, kura summā par 0,31 sekundi apsteidza savu tautieti Maksi Justu, bet Lāce uzvarētājai zaudēja 0,39 sekundes.

Latviete trešā bija jau pēc pirmā brauciena, bet otrajā sasniedza otro ātrāko rezultātu.
Vēl no latvietēm 15.vietā ierindojās Dārta Zunte, kura atpalika par 2,02 sekundēm. Viņa pēc pirmā brauciena bija 14.vietā, bet otrajā uzrādīja 13.rezultātu, tomēr tas neglāba no atkāpšanās par pozīciju.

Arī vīriem dubultuzvaru guva Vācijas sportisti – pirmais bija Fabians Kihlers, kuram 0,29 sekundes zaudēja Dominiks Radijs, bet Netlaus divu braucienu summā bija vēl par vienu simtdaļu lēnāks.

Netlaus pēc pirmā brauciena atradās otrajā vietā un tobrīd vien piektajā vietā esošajam Radijam bija priekšā par 0,23 sekundēm, bet otrajā uzrādīja trešo rezultātu.
Tikmēr devīto vietu starp 50 startējušajiem skeletonistiem guva Kristaps Zeila, kurš uzvarētājam zaudēja 1,24 sekundes. Viņam braucienos bija devītais un 11.rezultāts.

Kā vēstīts, ceturtdien Zeila palika vien 26.vietā un otrajam braucienam nekvalificējās.
Eiropas kauss ir trešais spēcīgākais līmenis skeletonā. Paralēli Īglsā notiek arī otrā spēcīgākā līmeņa Starpkontinentālā kausa sezonas pirmās sacensības, kurās Latviju pārstāv Ivo Šteinbergs. Viņš ceturtdien ierindojās 12.vietā, bet otrās sacīkstes gaidāmas vēlāk piektdien.

Vadošie skeletonisti gatavojas Pasaules kausa sezonai, kas decembra ievadā sāksies Vistleras trasē Kanādā. Nākamgad Pasaules kausā cer debitēt arī Šteinbergs, bet jaunajiem skeletonistiem šosezon galvenās sacensības būs Siguldā gaidāmais pasaules junioru čempionāts.

Kā vēstīts, sezonas pirmās Eiropas kausa sacensības pirms nedēļas risinājās Siguldas trasē. Tajās vīriem dubultuzvaru guva Šteinbergs un Netlaus, bet dāmu vidū startēja vienīgi Zunte, izcīnot astoto vietu.