×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.0°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
12. jūlijs, 2015
Drukāt

Šķēpmetējai Mūzei un augstlēcējai Onužānei universiādes sudrabs

Foto - Juris KalniņšFoto - Juris Kalniņš

Latvijas šķēpmetēja Līna Mūze un augstlēcēja Madara Onužāne svētdien Dienvidkorejā notiekošās 28.pasaules Universiādes sacensībās vieglatlētikā izcīnīja sudraba medaļas.
Savu labāko rezultātu Mūze sasniedza trešajā mēģinājumā, kad šķēpu raidīja 60,26 metru tālumā. Līdz priekšpēdējam metienam latviete bija finālsacensību līdere.
Savukārt zelta medaļu izcīnīja baltkrieviete Tatsjana Kaladoviča, kuras rezultāts bija 60,45 metri, bet bronza ar 59,89 metru tālu metienu čehietei Irēnai Sedivai.
Tikmēr sacensībās augstlēkšanā Onužāne 1,70, 1,75 un 1,80 metru augstumā novietotās latiņas pārvarēja ar pirmo lēcienu, taču 1,84 augstums viņai nepadevās ar trim mēģinājumiem, kas latvietei deva dalītu otro vietu.
Savukārt uzvaru ar 1,84 pārvarētu augstumu izcīnīja lietuviete Airīna Palsite, kamēr otrā bija amerikāniete Elizabete Boiere, kurai tāds pats rezultāts kā Onužānei.
Tikmēr sacensībās mākslas vingrošanā svētdien Jelizaveta Gamalejeva ar 61,475 punktiem ieņēma 18.pozīciju.
Kā zināms, pirmo medaļu Latvijai šajā pasaules Universiādē piektdien izcīnīja šķēpmetējs Zigismunds Sirmais, kuram bronzas godalga.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+