×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.3°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
18. februāris, 2014
Drukāt

Šķīdoņa dēļ uz atsevišķiem ceļiem jau ieviesti satiksmes ierobežojumi

Foto - LETAFoto - LETA

Ilustratīvs attēls

Neparasti siltā laika dēļ uz atsevišķiem reģionālajiem un vietējās nozīmes valsts ceļiem jau ir ieviesti sezonālie maksimālās masas ierobežojumi kravu autotransportam, bet lielākā daļa no tiem stāsies spēkā februāra beigās un martā, informē “Latvijas Valsts ceļi” (LVC).

Šķīdoņa ietekme uz autoceļiem šogad ir daudz agrāka nekā parasti. Atkūstot pamatnei, nolietotajos ceļu segumos sāk parādīties bojājumi – bedres. Par satiksmei bīstamām bedrēm autovadītāji aicināti ziņot pa tālruni 80005555.

LVC Daugavpils nodaļā no 21.februāra stāsies spēkā satiksmes ierobežojumi uz diviem reģionālajiem un vairāk nekā 20 vietējiem ceļiem, LVC Aizkraukles nodaļā ierobežojumus uz četriem reģionālajiem un vairāk nekā 30 vietējiem ceļiem plānots noteikt no 25.februāra. Vairākās citās nodaļās plaši ierobežojumi stāsies spēkā vēlāk.

Uz ceļiem, kuros ieviesti vai plānots ieviest ierobežojumus, galvenokārt noteikts, ka nedrīkst pārvietoties par desmit tonnām smagāki transportlīdzekļi.

Uz dažiem autoceļiem ar grants segumu transportlīdzekļu pilnās masas ierobežojumi ir spēkā cauru gadu. Detalizēta informācija par šiem un citiem satiksmes ierobežojumiem pieejama mājaslapas “lvceli.lv” sadaļā “Ceļu lietotājiem”.

Pievienot komentāru

Interaktīvā laika ziņu karte
Rīga +12.3
Alūksne +16.3
Daugavpils +15.9
Saldus +11.1
Liepāja +13.8
Jelgava +11.6
Ventspils +13.2
Limbaži +12
Madona +14.8
Rēzekne +17.4
Draugiem Facebook Twitter Google+