Mobilā versija
Brīdinājums +6.9°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
20. septembris, 2016
Drukāt

Šķiras Holivudas zvaigžņu pāris Andželīna Džolija un Breds Pits

ReutersReuters

Holivudas zvaigžņu pāris Andželīna Džolija un Breds Pits gatavojas šķirt savu laulību, otrdien ziņo tīmekļa vietne TMZ.

Izklaides nozares medijs vēsta, ka Džolija pirmdien iesniegusi šķiršanās prasību, kā iemeslu minot nesamierināmas domstarpības ar Pitu.

TMZ ziņo, ka, spriežot pēc dokumentiem, pāris pašķīries 15.septembrī un Džolija gatavojas cīnīties par aizbildniecību pār visiem sešiem abu kopīgajiem bērniem. Džolija (41) un Pits (52) ir vieni no populārākajiem Holivudas pāriem.

Džolija un Pits apprecējās 2014.gadā, bet bija kopā jau kopš 2004.gada.

Pēc BBC vēstītā, šķiršanās prasības iesniegšanu apstiprinājis Džolijas advokāts. Sīkākus komentārus Džolija neplāno sniegt.

Pievienot komentāru

Patriotiskas jubilejas svinības ar "Sesto jūdzi"Atzīmējot piecpadsmit gadu jubileju, 28. oktobrī Ādažu kultūras centrā pie klausītājiem dodas visvairāk titulētā kantri grupa "Sestā jūdze" ar patriotisku noskaņu caurvītu Vislatvijas jubilejas koncerttūri "Man citas zemes nevajag".
"Šķiršanās formula" režisors: vēlējos izprast, kāpēc pēkšņi izjūk daudzas paraugģimenes (1)Tikko skatītāju uzmanībai un vērtējumam nodots jaunais TV3 seriāls "Šķiršanās formula", kura 11 sērijas kopš septembra beigām skatīsimies reizi nedēļā otrdienās.
Draugiem Facebook Twitter Google+