×
Mobilā versija
Brīdinājums +24°C
Rozālija, Roze
Trešdiena, 18. jūlijs, 2018
26. oktobris, 2016
Drukāt

Šķiras Keita Bekinseila un Lens Vaizmens

Foto - Leta/AFPFoto - Leta/AFP

Pēc gadu ilgas dzīvošanas šķirti britu aktrise Keita Bekinseila oficiāli šķiras no sava vīra, režisora Lena Vaizmena.

Slavenību tenku vietne TMZ ziņo, ka Vaizmens 21.oktobrī iesniedzis šķiršanās dokumentus Losandželosas tiesā. Kā šķiršanās iemeslu režisors minējis nesamierināmas domstarpības, kas noveda līdz dzīvošanai atsevišķi.

Pāris iepazinās, uzņemot filmu “Underworld” (“Tumsas pasaule”), kuru Vaizmens režisēja un kurā Bekinseila atveidoja galveno lomu. Abi apprecējās 2004.gada maijā.

Par pāra pašķiršanos tika ziņots 2015. gada novembrī, un viņu draugi tolaik stāstīja, ka pašķiršanās bija notikusi vēl vairākus mēnešus iepriekš. Tolaik abiem bija aizņemti filmēšanas grafiki, kas lika regulāri ceļot pāri okeānam, tādējādi sarežģījot abu attiecības.

Tiek ziņots, ka ne Bekinseila, ne Vaizmens nepieprasa laulātā uzturēšanas līdzekļus, kas liecina, ka abas puses slēgušas pirmslaulību līgumu.

43 gadus vecā aktrise drīzumā būs redzama “Underworld” filmu sērijas piektajā daļā “Underworld: Blood Wars” (“Tumsas pasaule: Asins kari”), kas iznāks nākamā gada februārī. Vaizmens filmu producēja un palīdzēja uzrakstīt tās scenāriju.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+