Mobilā versija
+4.6°C
Īrisa, Irīda, Airisa
Sestdiena, 22. oktobris, 2016
22. jūnijs, 2012
Drukāt

Šķiros izlīguma gribētājus

Foto - LETAFoto - LETA

“Daugavas vanagu” pārstāvji pauduši viennozīmīgu atbalstu Valsts prezidenta idejai meklēt savstarpēja izlīguma ceļus, kas veicinātu tautas vienotību.


 

Turpinot tā saucamās Labas gribas manifesta ideju un Latvijas Kara muzejā aizsāktās sarunas ar Otrā pasaules kara veterāniem, kas vērstas uz izlīguma sasniegšanu starp abās frontes pusēs karojušajiem Latvijas valsts piederīgajiem, Valsts prezidents Andris Bērziņš Rīgas pilī tikās ar “Daugavas vanagu” organizācijas pārstāvjiem Andreju Mežmali, Ivaru Švānfeldu un Juri Vectirānu. “Daugavas vanagu” centrālās valdes priekšsēdētājs Andrejs Mežmalis man uzsvēra, ka izlīgums nav iespējams ar tiem, kas Latvijas teritorijā tika iesūtīti kā diversanti no PSRS (sarkano partizānu vienību kodols tieši tie arī bija), un tiem, kas neatzīst, ka Latvija tikusi okupēta: “Bet es neredzu iemesla, kāpēc nevarētu izlīgt karavīri, kas karoja frontē. Jo gan Vācija, gan PSRS pārkāpa starptautiskos likumus un nelegāli iesauca savu armiju rindās Latvijas iedzīvotājus. Protams, atsevišķi būtu jāvērtē cilvēki, kas izdarījuši kara noziegumus.”

 

Pievienot komentāru

Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai pasargātu citus no tik skarba likteņa (66)Dēls sadedzināts. Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai varbūt citus pasargātu no tik skarba likteņa
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (4)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+