Mobilā versija
+3.6°C
Vitauts, Smuidra, Smuidris
Svētdiena, 19. februāris, 2017
22. jūnijs, 2012
Drukāt

Šķiros izlīguma gribētājus

Foto - LETAFoto - LETA

“Daugavas vanagu” pārstāvji pauduši viennozīmīgu atbalstu Valsts prezidenta idejai meklēt savstarpēja izlīguma ceļus, kas veicinātu tautas vienotību.


 

Turpinot tā saucamās Labas gribas manifesta ideju un Latvijas Kara muzejā aizsāktās sarunas ar Otrā pasaules kara veterāniem, kas vērstas uz izlīguma sasniegšanu starp abās frontes pusēs karojušajiem Latvijas valsts piederīgajiem, Valsts prezidents Andris Bērziņš Rīgas pilī tikās ar “Daugavas vanagu” organizācijas pārstāvjiem Andreju Mežmali, Ivaru Švānfeldu un Juri Vectirānu. “Daugavas vanagu” centrālās valdes priekšsēdētājs Andrejs Mežmalis man uzsvēra, ka izlīgums nav iespējams ar tiem, kas Latvijas teritorijā tika iesūtīti kā diversanti no PSRS (sarkano partizānu vienību kodols tieši tie arī bija), un tiem, kas neatzīst, ka Latvija tikusi okupēta: “Bet es neredzu iemesla, kāpēc nevarētu izlīgt karavīri, kas karoja frontē. Jo gan Vācija, gan PSRS pārkāpa starptautiskos likumus un nelegāli iesauca savu armiju rindās Latvijas iedzīvotājus. Protams, atsevišķi būtu jāvērtē cilvēki, kas izdarījuši kara noziegumus.”

 

Pievienot komentāru

TV3: Juta Strīķe piedalījusies Jaunās Konservatīvās partijas pasākumā (12)Bijusī Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) darbiniece Juta Strīķe sestdien piedalījusies Jaunās Konservatīvās partijas (JKP) rīkotajā pasākumā Ķekavā, vēsta TV3 Ziņas.
Armijas hidrotērpu iegādes dīvainības (5)Kādam uzņēmumam, kas piedalījās Nacionālo bruņoto spēku (NBS) izsludinātajā sauso hidrotērpu iepirkumā, ir nācies apstrīdēt to tiesā, jo izrādījies, ka uzvarējušā pretendenta piedāvātie hidrotērpi neatbilst iepirkuma nolikuma prasībām.
Draugiem Facebook Twitter Google+