×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.4°C
Jautrīte, Kamila, Digna, Sāra
Ceturtdiena, 19. jūlijs, 2018
4. septembris, 2017
Drukāt

Šķiršanās pēc ilgu gadu kopdzīves: 10 izplatītākie iemesli (2)

1. Šķiršanās pēc ilgu gadu kopdzīves

1no11
Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Tā vien šķita, ka attiecības jau sen ir nostabilizējušās un daudz maz saticīgas. Bet tāpat pēc 10-20 gadu ilgas kopdzīves attiecības tiek izbeigtas. Kāpēc tā? Kādas kļūdas nepieļaut tagad, lai arī pēc 20 gadiem jūs būtu laimīgi?

 1. Šķiršanās pēc ilgu gadu kopdzīves
 2. Nav seksa
 3. Finansiālie jautājumi
 4. Dzīvošana kopā bērnu dēļ
 5. Sarunu trūkums
 6. Kompromisu trūkums
 7. Krāpšana
 8. Nekā kopīga
 9. Nespēja tikt pāri dzīves grūtībām
 10. Nav vēlmes mainīties
 11. Devīguma trūkums

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

 1. Nezinu, kurā sadaļā lai ierindoju savu iemeslu, kura dēļ pēc 12 gadus ilgas kopdzīves taisos šķirties. iespējams, ka dažiem iemesls liksies smieklīgs, bet man gan ne – vīrs palicis ļoti resns. Kad apprecējāmies, bija normāls izskatīgs vīrietis, bet tagad pa durvīm tikai sāniski var iespraukties (nu, mazliet pārspīlēju, bet nav tālu no patiesības). Es arī pati no dabas esmu ar noslieci uz apaļumu, taču cīnos ar to un neesmu kļuvusi resna. Tāpēc man grūti samierināties ar vīra izmēriem – kāpēc es varu, bet viņš ne?!!!! Un nav vairs prieka ne no tuvības ar tādu tusni, un arī kauns kaut kur kopā iet. Zinu, ka daudzi tagad rakstīs nosodošus komentārus, bet es nejūtos esam tā sliktā. Ja es gatavotos pamest slimu vai invalīdu, piemēram, tā būtu neglīta rīcība, taču te ir darīšana ar vājas gribas cilvēku, kuram kārtīga pierīšanās ir svarīgāka par visu.

  • Droši vien punkts nr. 8 – “Nekā kopīga” ? Izskatās ka kopā būšanas iemesls ir bijis – “normāls izskatīgs vīrietis” , resp. ārējais izskats ? Gan jau ka pašai pienāks dzīvē pagurums cīnīties ar savu “noslieci uz apaļumu” vai gluži vienkārši vielmaiņa nebūs vairs kā jaunībā. Plus tā briesmīgā saķimizētā pārtika ko tagad visur pārdod.
   Diez cik pašai gadu ? Parasti sievietes ap gadiem 35-40-45 par bumbulīšiem pārvēršas. Bija man paziņas, kas pāris gadus atpakaļ pieminēja manu svarā pieņemšanos – skatos, tagad pašas kā gaisa baloni – pilnīgi vairs pazīt nevar …

Draugiem Facebook Twitter Google+