×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.4°C
Rasma, Rasa, Maira
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
4. novembris, 2014
Drukāt

Skolēni aicināti ielūkoties karavīra ikdienā (1)

Foto: LETAFoto: LETA

Ādažu bāzē 14.novembrī no plkst.10 līdz 12 notiks atvērto durvju diena, kuras laikā skolēni varēs ielūkoties karavīru ikdienā, kā arī iepazīties ar dienesta pienākumiem, informē Aizsardzības ministrijā (AM).

Skolēniem būs iespēja iepazīties ar prezentāciju par Sauszemes spēku kājnieku brigādi, vērot ierindas skati, kā arī aplūkot kājnieku ekipējumu, bruņojumu un autotransportu. Tāpat jaunā paaudze varēs iepazīties ar karavīru sadzīves apstākļiem kazarmās, kā arī aplūkot Medicīnas centru.

AM skaidro, ka Atvērto durvju dienas mērķis ir veidot un uzturēt karavīru saikni ar sabiedrību, kā arī veicināt skolēnu izpratni par aizsardzības nozari un karavīra dienestu.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Par KO runājam? Vispirms jauniešiem VAJADZĒTU izskaidrot : KAS IR KARAVĪRS? KĀ TIKT ŠAJĀ GODĀ: mācību SEKMĪGA apgūšana; FIZISKĀ sagatavotība; prasme komunicēt, u.c. jautājumi!!! JO tagadējie zēni
    aug nevarīgi, gļēvi, lieto dažādas vielas , intensīvi smēķē , lieto alkoholu, tā KATRU DIENU BOJĀJOT SAVU VESELĪBU!!! LIELS KAUNS manā skatījumā zēniem bija SKUĶES UZVARA šovā… FIZISKI pat zēni viņai zaudēja… Būt armijai derīgam ir katra zēna GODA jautājums!!! Armijas “elite” ir lidotāji, jūrnieki,desantnieki, taču šīm karaspēka vienībām VISPĀR tuvumā netikt ar tādu veselības stāvokļa novērtējumu un sevis gandēšanu jau no agras bērnības!!! Par to visu jau jārunā no 1.klasītes, aicinot karavīrus uz skolu, lai pēc 12.klases neiznāk cerību SAGRAUŠANA un attiecīgo seku vēlā apzināšana…Tas nav VIENAS dienas darbs!!!

Draugiem Facebook Twitter Google+