Mobilā versija
Brīdinājums +6.9°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
4. novembris, 2014
Drukāt

Skolēni aicināti ielūkoties karavīra ikdienā (1)

Foto: LETAFoto: LETA

Ādažu bāzē 14.novembrī no plkst.10 līdz 12 notiks atvērto durvju diena, kuras laikā skolēni varēs ielūkoties karavīru ikdienā, kā arī iepazīties ar dienesta pienākumiem, informē Aizsardzības ministrijā (AM).

Skolēniem būs iespēja iepazīties ar prezentāciju par Sauszemes spēku kājnieku brigādi, vērot ierindas skati, kā arī aplūkot kājnieku ekipējumu, bruņojumu un autotransportu. Tāpat jaunā paaudze varēs iepazīties ar karavīru sadzīves apstākļiem kazarmās, kā arī aplūkot Medicīnas centru.

AM skaidro, ka Atvērto durvju dienas mērķis ir veidot un uzturēt karavīru saikni ar sabiedrību, kā arī veicināt skolēnu izpratni par aizsardzības nozari un karavīra dienestu.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Par KO runājam? Vispirms jauniešiem VAJADZĒTU izskaidrot : KAS IR KARAVĪRS? KĀ TIKT ŠAJĀ GODĀ: mācību SEKMĪGA apgūšana; FIZISKĀ sagatavotība; prasme komunicēt, u.c. jautājumi!!! JO tagadējie zēni
    aug nevarīgi, gļēvi, lieto dažādas vielas , intensīvi smēķē , lieto alkoholu, tā KATRU DIENU BOJĀJOT SAVU VESELĪBU!!! LIELS KAUNS manā skatījumā zēniem bija SKUĶES UZVARA šovā… FIZISKI pat zēni viņai zaudēja… Būt armijai derīgam ir katra zēna GODA jautājums!!! Armijas “elite” ir lidotāji, jūrnieki,desantnieki, taču šīm karaspēka vienībām VISPĀR tuvumā netikt ar tādu veselības stāvokļa novērtējumu un sevis gandēšanu jau no agras bērnības!!! Par to visu jau jārunā no 1.klasītes, aicinot karavīrus uz skolu, lai pēc 12.klases neiznāk cerību SAGRAUŠANA un attiecīgo seku vēlā apzināšana…Tas nav VIENAS dienas darbs!!!

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteni (1)Viņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+