×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.4°C
Milija, Maiga
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
10. jūlijs, 2013
Drukāt

Skolēni fotografē neparasto dabā un dārzā

zemene12

Latvijas skolu audzēkņi var piedalīties fotokonkursā “Neparastais dabā”, līdz 30. jūlijam iesūtot pašu uzņemtas fotogrāfijas vai fotokolāžas (informācija vietnē “www.darznica.lv”).

 

Latvijas Stādu audzētāju biedrības valdes priekšsēdētājs Andrejs Vītoliņš teic: “Sendienās latvieši neparastu spēku un sevišķu auglību piedēvēja jumim, ko simbolizēja divi kopā saauguši augļi, divas vārpas uz viena salma, divi kopā saauguši rieksti, ziedi, sēnes. Lai sastaptu neparastus un pārsteidzošus augus, nav jābrauc uz tālām zemēm, tos var saskatīt arī tepat – pilsētas parkā, netālajā mežā, kaimiņu pļavā un pat vecmāmiņas sakņu dobē!”

Konkursa darbus līdz 30.jūlijam jāiesūta uz e-pastu: ar norādi “Augu fotokonkursam”. Fotokonkursa uzvarētājus noteiks žūrijas vērtējums, kā arī interneta balsojums. Pēc darbu iesūtīšanas termiņa beigām, darbi tiks izvietoti portāla Draugiem.lv Dārznīcas lapā (http://www.draugiem.lv/darznica/), kur par sev tīkamākajiem fotouzņēmumiem varēs balsot ikviens lapas apmeklētājs. Vislabākā darba autors saņems galveno balvu – triecienizturīgu digitālo fotokameru, pārējo labāko darbu autori balvā saņems “Dārzkopju komplektus”.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+