Mobilā versija
-3.4°C
Antons, Antis, Antonijs
Trešdiena, 18. janvāris, 2017
7. septembris, 2016
Drukāt

Skolēni palīdz atrast trīsgadnieku. Bērns paņēmis vecmammas atslēgas un nemanot aizgājis (1)

RPP. Ilustratīvs fotoRPP. Ilustratīvs foto

Šorīt Ziepniekkalnā pie viena no Rīgas pašvaldības policijas kārtības sargiem vērsās kāda satraukta sieviete, kurai bija pazudis trīs gadus vecs bērns.

Policists tieši tobrīd nodrošināja sabiedrisko kārtību pie kādas skolas Ziepniekkalnā. Tajā brīdī mācību stundas vēl nebija sākušās, tādēļ apkārt bija daudz skolēnu. Lai ietaupītu laiku, policists sapulcēja vairākus skolēnus vienkopus un lūdza viņu palīdzību skolas apkārtnes pārmeklēšanā. Drīz pēc policista dotajiem norādījumiem jaunieši un policists pāris minūšu laikā pārmeklēja skolas apkārtni, bet pazudušo bērnu neviens nemanīja.

Mirkli vēlāk policists devās uz blakus esošo skolu pārbaudīt, vai bērns nav manīts tās apkaimē. Mācību iestādē kārtības sargs sastapa skolotāju, kura pastāstīja, ka bērnu skolas telpās pamanījusi viena no klases audzinātājām. Drīz vien bērns uzmeklēts, bet brīdi vēlāk sazvanīta puisēna māte.

Sieviete ieradās notikuma vietā un paskaidroja, ka otru bērnu vedusi uz bērnudārzu, savukārt jaunāko bērnu atstājusi mājās, taču, atgriežoties konstatējusi, ka dēls paņēmis vecmammas atslēgas un nemanot aizgājis.

Māte apsekojusi apkārtni, taču ne netālu esošajā spēļu laukumā, ne bērnu dārza tuvumā dēlu nav atradusi. Sieviete pēc palīdzības nolēmusi doties uz netālu esošo skolu, kuru uzrauga policists.

No mātes pieņemta liecība par notikušo, un puisēns nodots viņas aprūpē. Lietas materiāli nosūtīti Bērnu likumpārkāpumu profilakses nodaļas darbiniekiem izskatīšanai.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. 3 gadi un viens mājās????

VIDEO: Pārdaugavā no kravas automašīnas izbirst kastes ar alu (1)Rīgā šodien, kravas automašīnai strauji bremzējot, uz ielas izbirušas kastes ar alu, pastāstīja Valsts policijas preses pārstāve Līna Kaļķe.
"Jā, jā, jā, kļūdījāmies!" Auto žurnālists Pauls Timrots par "Zebras" traci (2)“Jā, jā, jā, kļūdījāmies! Esam gatavi saņemt līgumā noteikto sodu par pērnā gada sižetiem, kas tapa sadarbībā ar Rīgas domes Satiksmes departamentu.
Draugiem Facebook Twitter Google+