×
Mobilā versija
+2°C
Jurģis, Juris, Georgs
Pirmdiena, 23. aprīlis, 2018
21. septembris, 2012
Drukāt

Skolēni tiek apzināti saindēti


Lasītāju atsauksmes par rakstu ”Valstij nelojālo skolotāju vēl vērtēs” (20.09.2012.).


 

Naida skolotājs Rafaļskis atklāti un demonstratīvi spļauj sejā Latvijas valstij un tās pilsoņiem. Tas ir nepieņemami! Krievu skolēni tiek apzināti saindēti ar lielkrievu šovinisma indi. Šādam “pedagogam” nav vietas Latvijas skolā.

Juris Horns Rīgā

 

Cik ilgi “vērtēs” valstij nelojālo skolotāju? Cik ilgi “vērtēsim” lindermanus, osipovus, gapoņenko, kuru Latvijā ir tūkstošiem? Latvijā dzimušiem nepilsoņu bērniem nedrīkst automātiski piešķirt pilsonību. Rafaļsku skoloti, viņi nekļūs lojāli Latvijas valstij, kā to redzam pie pieminekļa Pārdaugavā 9. maijā. Latvijā ir pārāk daudz padomju pilsoņu, kas nevar samierināties un nekad neatzīs Latvijas neatkarību.

Jānis Kalniņš Rīgā

 

Kur skatās Izglītības ministrija un citas iestādes, ja skolā var strādāt tāds diversants kā Rafaļskis, kurš publiski paziņojis, ka ir nelojāls Latvijas valstij un nicina to? Kas izvērtē skolu mācību programmu un grāmatas? Vai to dara tādi skolotāji kā Rafaļskis? Līdz šim dzirdēta tikai atrunāšanās no valdības, ministrijas un pašvaldības puses, izvairoties no principiāla izvērtējuma.

Augusts Tidriķis Saulkrastos

 

Ļaujot Latvijā joprojām pastāvēt krievu skolām, mēs parakstām Latvijai un latviešu valodai nāves spriedumu. Lai iegūtu Vācijas pilsonību, ir jākārto nopietns eksāmens vācu valodā.

Zigurds Mežavilks Rīgā

 

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+