×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.7°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
8. maijs, 2017
Drukāt

Skolēni visā Latvijā var sākt pieteikties darba devēju vakancēm (2)

Foto - LETAFoto - LETA

Zēni ar saldējuma tirgošanas kasti.

Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) mājaslapā maijā sāksies skolēnu elektroniskā reģistrācija dalībai NVA īstenotajos “Nodarbinātības pasākumos vasaras brīvlaikā personām, kuras iegūst izglītību vispārējās, speciālās vai profesionālās izglītības iestādēs”.

Skolēnu reģistrācija šogad tiks uzsākta pakāpeniski – katram valsts reģionam ir noteikts savs reģistrācijas sākuma datums.

8. maijā no plkst. 15 dalībai vasaras nodarbinātības pasākumā varēs sākt reģistrēties tie skolēni, kas vēlēsies vasaras brīvlaikā strādāt Latgalē.

9. maijā no plkst. 15 dalībai vasaras nodarbinātības pasākumā varēs sākt reģistrēties tie skolēni, kas vēlēsies vasaras brīvlaikā strādāt Zemgalē.

10. maijā no plkst. 15 dalībai vasaras nodarbinātības pasākumā varēs sākt reģistrēties tie skolēni, kas vēlēsies vasaras brīvlaikā strādāt Kurzemē.

11. maijā no plkst. 15 dalībai vasaras nodarbinātības pasākumā varēs sākt reģistrēties tie skolēni, kas vēlēsies vasaras brīvlaikā strādāt Vidzemē.

12. maijā no plkst. 15 dalībai vasaras nodarbinātības pasākumā varēs sākt reģistrēties tie skolēni, kas vēlēsies vasaras brīvlaikā strādāt Rīgas reģionā.

Skolēnam ir jāreģistrējas tajā NVA filiālē, kuras apkalpošanas teritorijā viņš vēlas strādāt.

Lai noskaidrotu, kurā reģionā un filiālē skolēnam ir jāreģistrējas, viņam NVA mājaslapas sadaļā “Skolēnu vasaras darbs” jāsameklē tabula ar reģionu, novadu un filiāļu uzskaitījumu un jāatrod novads vai filiāle, kuras teritorijā viņš vēlas strādāt.

Elektroniski reģistrēties pasākumam skolēni varēs līdz pat 17. augustam, tādejādi visi skolēni, kas vēlēsies piereģistrēties dalībai pasākumā, to varēs izdarīt.

Dienests uzsver, ka skolēna reģistrācija vēl negarantē iesaisti pasākumā, jo valsts līdzfinansēto darba vietu skaits ir ierobežots, un iepriekšējo gadu pieredze liecina, ka reģistrēto skolēnu daudzums pārsniedz piedāvāto darba vietu skaitu.

NVA vasaras nodarbinātības pasākumā var piedalīties skolēni vecumā no 15 līdz 20 gadiem (ieskaitot), kuri mācās vispārējās, speciālās vai profesionālās izglītības iestādēs

Iespēja strādāt valsts līdzfinansētajās darba vietās skolēniem būs no 1.jūnija līdz 31.augustam.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Cik nožēlojami, ka VAKANCĒM atrodams latvisks tulkojums! Tiešām nabadzīga, neizdevusies, nepilnīga valoda.

  2. Man vajag kas ravē bietes un burkānus

Draugiem Facebook Twitter Google+