Mobilā versija
+2.7°C
Īrisa, Irīda, Airisa
Sestdiena, 22. oktobris, 2016
23. septembris, 2015
Drukāt

Skolēniem jāiepazīst lauki

Foto - SwedbankFoto - Swedbank

No 17. septembra līdz 30. oktobrim norisinās konkurss “Laiks laukiem 2015”,  kurā skolēni aicināti aktīvi izzināt un pastāstīt citiem, kas notiek mūsdienīgos laukos.

Galvenā balva būs ekskursija visai klasei 500 eiro vērtībā. Konkursa mērķis ir sekmēt izpratni par dzīves un nodarbinātības iespējām 21. gadsimta laukos, kā arī veicināt uzņēmējdarbības un lauku tūrisma popularizēšanu jauniešu vidū, tādējādi radot izpratni un interesi par mūsdienīgas dzīves veidošanu un uzņēmējdarbības iespējām laukos, kā arī par tradicionālām kultūrvēsturiskām lauku dzīves vērtībām. Skolēnu uzdevums ir radošā veidā atklāt projekta tēmu “Laiks laukiem!”, dodoties pieredzes braucienā uz vietējo lauku saimniecību vai uzņēmumu vai pie amatniekiem un māj­ražotājiem, un izpētīt, kādas zināšanas un prasmes nepieciešamas, strādājot mūsdienīgos laukos. Par pieredzēto un izpētīto jāsagatavo apmēram 60 sekunžu garš video materiāls vai fotoreportāža no piecām līdz septiņām fotogrāfijām ar paskaidrojošu tekstu.

Konkursā atsevišķi tiks vērtēti darbi 1. līdz 6. klašu un 7. līdz 12. klašu kategorijās. Katrā kategorijā noteiks divus uzvarētājus, kuri saņems balvu. Vecāko klašu skolēniem konkurss norisināsies divās kārtās. Desmit labāko darbu autori tiks aicināti piedalīties otrajā kārtā un sagatavot 3 līdz 5 minūšu garu videoreportāžu un sniegt inovatīvus risinājumus uzņēmējdarbības veicināšanai lauku vidē.

Sīkāka informācija: www.laikslaukiem.lv

Pievienot komentāru

Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai pasargātu citus no tik skarba likteņa (59)Dēls sadedzināts. Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai varbūt citus pasargātu no tik skarba likteņa
Ārsta nāve Siguldas slimnīcas lifta šahtā raisījusi daudz jautājumu (2)73 gadus veca ārsta nāve Siguldas slimnīcas lifta šahtā raisījusi daudz jautājumu. Mirušā atrašanās vieta liek domāt nevis par kritienu, bet, iespējams,
Draugiem Facebook Twitter Google+