×
Mobilā versija
Brīdinājums +6°C
Armanda, Armands
Svētdiena, 22. aprīlis, 2018
19. oktobris, 2012
Drukāt

Skolēniem pasniegs veselīga uztura lekcijas

Foto - Stock.xchngFoto - Stock.xchng

Latvijas Diētas un uztura speciālistu asociācija (LDUSA) līdz novembra vidum 8.-12.klašu skolēniem visos Latvijas novados pasniegs veselīga uztura lekcijas un īstenos izglītošanas programmu, aģentūru LETA informēja asociācija.

Kā stāsta LDUSA pārstāve Zane Leite, programmas mērķis ir vērst jauniešu uzmanību uz veselīga un sabalansēta uztura nozīmi ikdienā. Lekcijās skolēniem stāstīs par uzturvielām un to pareizu uzņemšanu ar produktiem, lai ikdienas ēdienkarte būtu sabalansēta un veselīga.

“Patlaban uztura jautājumiem joprojām tiek pievērsta nepelnīti maza vērība, it sevišķi jauniešu vidū, tādēļ atgādināsim jauniešiem par veselīga uztura nozīmi ikdienā. Stāstīsim, kā izvēlēties sev vislabākos un visveselīgākos produktus no plašā piedāvājuma veikalos,” skaidro diētas ārste Lolita Neimane.

Pirmā lekcija notiks jau šodien Rīgas Centra humanitārajā vidusskolā uztura speciālistes Lizetes Mālderes vadībā. LDUSA uztura speciālisti sniegs lekcijas arī Latvijas reģionu skolās – Skrīveros, Bauskā, Cēsīs, Valkā, Dobelē, Ogrē, Jūrmalā, Limbažos, Jelgavā, Alūksnē, Balvos, Liepājā, Tukumā, Talsos, Ādažos, Saldū, Gulbenē, Jēkabpilī un Ventspilī.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+