×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.3°C
Hermīne, Estere
Pirmdiena, 16. jūlijs, 2018
29. novembris, 2017
Drukāt

Skolēns uzbrūk policistam: direktore aiziet no darba (7)

Rīgas dome

Foto - LETA

Pēc skolā notikušajiem incidentiem, kuros iesaistīti skolēni, atlūgumu iesniegusi Rīgas Sanatorijas internātpamatskolas direktore Anita Stukāne, aģentūru LETA informēja Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta pārstāve Indra Vilde.

Vilde skaidroja, ka direktore šādu lēmumu pieņēmusi pēc pēdējo dienu notikumiem izglītības iestādē, kā arī pēc Izglītības kvalitātes valsts dienesta (IKVD) veiktajām pārbaudēm un Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta pieprasītā paskaidrojuma.

Kā ziņots, Valsts policija sākusi kriminālprocesu par pusaudža uzbrukumu policistam Rīgas sanatorijas internātpamatskolā. Pret pusaudzi, kurš likumsargu nogrūda, sākts kriminālprocess par uzbrukumu varas pārstāvim. Par šādu noziegumu soda ar brīvības atņemšanu līdz pieciem gadiem, piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.

Pāris dienas vēlāk pēc uzbrukuma Rīgas Sanatorijas internātpamatskolā atkal noticis incidents, proti, audzinātāja pie skolnieka mācību laikā atradusi nazi un elektrošoka ierīci, liecina aģentūras LETA rīcībā esošā informācija.

Rīgas Sanatorijas internātpamatskolas darbinieki, pedagogi un skolēni neievēro skolā pieņemtos iekšējās kārtības noteikumus, veicot pārbaudi izglītības iestādē, secinājis IKVD.

Kā aģentūru LETA informēja dienestā, IKVD darbinieks skolā iepazinās ar skolas iekšējās kārtības noteikumiem, kā arī skolēnu, pedagogu un darbinieku paskaidrojumiem. Pārbaudes laikā konstatēts, ka gan Rīgas Sanatorijas internātpamatskolas darbinieki un pedagogi, gan skolēni neievēro skolā pieņemtos iekšējās kārtības noteikumus.

Pievienot komentāru

Komentāri (7)

 1. Kad speciālās internātskolas slēgs un skolniekus integrēs tuvākajās skolās, tad han būs “kašmars”

 2. Aug nākamais mūdzis pēc kura raud cietums. Vai skolēnam nav nekādu pienākumu,bet ir tikai tiesības? Bail no šādiem jauniešiem,kuriem putni galvā un kurš iedomājas,ka var visu un nekas par to nebūs. tad lūdzu lieciet šos briesmoņos speciālās un apsargātās sanatorijās, ja citādi nevar tikt galā. Jo šie garīgi slimie cilvēki var nodarīt lielu ļaunumu,radīt ciešanas un sagraut daudzu cilvēku dzīves un likteņus.

 3. Nu to vien jau,ka sanatorijas internātskola vien izsaka,ka tā nav parasta skola,bet gan tur bērni mācās ar dažādām “dzīves nobīdēm”.Vecākiem būtu vairāk jāpiestrādā pie savām atvasēm,nevis jānogrūž visu uz skolotājiem,redz tie tagad ir tie vainīgie pie visa šī gadījuma!Vecākiem jau sava atvase vienmēr būs tā labākā!Tad lai iet parastajā vidusskolā,nevis specializētajā skolā!

 4. Pilnīgi neskaidra situācijas par direktores lēmumu. Atraduši grēkāzi kārtējo reizi un radījuši skastu piemēru šiem jauniešiem, kuri manuprāt nepārtraukti parazitē un kuriem ir nospļauties parvisu kā atbrīvoties no nevēlama personāla skolā.
  Domājams, ka šai skolā atrodas liels procents šādi jaunieši, kuriem nav nekādas cieņes ne pret līdzcilvēkiem, ne pastāvošo iekārtu.
  Žēl pedagogi, kuriem dienu dienā ar šādiem jācīnās.

 5. Ja vecāki neaudzina savu bērnu un tas aug par noziedznieku, ne skolotāji, ne direktore NAV vainīgi. Vainīgi ir vecāki, bet par tiem nebija ne vārda.

 6. Skaidrs, kāpēc daudzi latvieši pamet šo valsti!

 7. Arī 15 g.v. burlaku būtu jāizmet no skolas.

Draugiem Facebook Twitter Google+