Mobilā versija
Brīdinājums +11.5°C
Gundars, Kurts, Knuts
Otrdiena, 26. septembris, 2017
23. marts, 2015
Drukāt

Skolēnu dziesmu un deju svētku noslēguma koncertu diriģēs Erenštreits

Foto: LETAFoto: LETA

XI Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku noslēguma koncerta virsdiriģents būs Jānis Erenštreits, šodien lēma svētku Mākslinieciskā padome.

Kā aģentūrai LETA pavēstīja Valsts izglītības satura centra vadītāja pienākumu izpildītāja Agra Bērziņa, par svētku goda viesiem par mūža ieguldījumu mūzikas attīstībā un ilggadēju ieguldījumu vairāku Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku veidošanā padome iecēla diriģentus Paulu Kveldi, Jāni Sprancmani, Helēnu Lazarēviču, komponistu Ēvaldu Siliņu, kā arī Alfrēdu Cinovski.

Padome šodien vienojās, ka svētku simfoniskā orķestra noslēguma koncerta nosaukums būs “Tūkstošbalsu simfonija”, savukārt kokļu mūzikas koncerta nosaukums būs “Mana skārienjutīgā kokle”, pastāstīja Bērziņa.

Viņa norādīja, ka patlaban dalībai svētkiem pieteikušies aptuveni 375 dalībnieki no Latvijas diasporām Īrijā, Vācijā, Luksemburgā, Nīderlandē un Lielbritānijā. Arī šiem bērniem, lai piedalītos svētkos, būs jāpiedalās skatēs un jāatrāda iemācītais svētku repertuārs.

Kā ziņots, XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētki Rīgā notiks no šī gada 6. līdz 12. jūlijam.

Pievienot komentāru

Par otrā Baltijas jūras koru konkursa laureātu kļuvis koris no Īrijas (6)Par Otrā Starptautiskā Baltijas jūras koru konkursa 1. vietas un Grand Prix ieguvēju, saņemot īpašo Jūrmalas pilsētas kausu un 3500 eiro Latvijas Valsts Meži Lielo balvu, kļuva koris no Īrijas "New Dublin Voices".
Draugiem Facebook Twitter Google+