Mobilā versija
+2.0°C
Austris
Svētdiena, 22. janvāris, 2017
23. marts, 2015
Drukāt

Skolēnu dziesmu un deju svētku noslēguma koncertu diriģēs Erenštreits

Foto: LETAFoto: LETA

XI Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku noslēguma koncerta virsdiriģents būs Jānis Erenštreits, šodien lēma svētku Mākslinieciskā padome.

Kā aģentūrai LETA pavēstīja Valsts izglītības satura centra vadītāja pienākumu izpildītāja Agra Bērziņa, par svētku goda viesiem par mūža ieguldījumu mūzikas attīstībā un ilggadēju ieguldījumu vairāku Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku veidošanā padome iecēla diriģentus Paulu Kveldi, Jāni Sprancmani, Helēnu Lazarēviču, komponistu Ēvaldu Siliņu, kā arī Alfrēdu Cinovski.

Padome šodien vienojās, ka svētku simfoniskā orķestra noslēguma koncerta nosaukums būs “Tūkstošbalsu simfonija”, savukārt kokļu mūzikas koncerta nosaukums būs “Mana skārienjutīgā kokle”, pastāstīja Bērziņa.

Viņa norādīja, ka patlaban dalībai svētkiem pieteikušies aptuveni 375 dalībnieki no Latvijas diasporām Īrijā, Vācijā, Luksemburgā, Nīderlandē un Lielbritānijā. Arī šiem bērniem, lai piedalītos svētkos, būs jāpiedalās skatēs un jāatrāda iemācītais svētku repertuārs.

Kā ziņots, XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētki Rīgā notiks no šī gada 6. līdz 12. jūlijam.

Pievienot komentāru

Par 65 eiro – Rebeka bez galvas (1)Koncertuzvedumā "Marija Stjuarte" redzamību traucējošās televīzijas kameras izraisa publikas sašutumu
Draugiem Facebook Twitter Google+