Mobilā versija
+2.3°C
Gunta, Ginta, Gunda
Otrdiena, 28. marts, 2017
6. decembris, 2014
Drukāt

Skolēnu mācību uzņēmumi piedalās Ziemassvētku gadatirgū

Foto-LETAFoto-LETA

Sestdien, 6.decembrī, modes un izklaides centrā “Rīga Plaza” notika ikgadējais Vislatvijas skolēnu mācību uzņēmumu (SMU) Ziemassvētku gadatirgus, kurā piedalījās 125 SMU.

Biedrības “Junior Achievement – Young Enterprise Latvija “(JA-YE Latvija) mārketinga vadītāja Antra Laumane aģentūrai LETA norādīja, ka šis bija līdz šim lielākais SMU skaits, kāds piedalījies Ziemassvētku gadatirgū. Pasākumā piedalījās 81 vidusskolas un 44 pamatskolu grupu SMU, kā arī 10 studentu mācību uzņēmumi, kas izveidoti šogad ieviestajā “JA-YE Latvija” “Start-Up” programmā.

Jaunie SMU pārstāvēja modes, dizaina, kosmētikas, kokapstrādes, rotaslietu, suvenīru un Ziemassvētku rotājumu ražošanas nozares un pakalpojumus – pasākumu organizēšanu, fotografēšanu, kā arī smilšu kino. Savukārt studentu “Start-up” programmas uzņēmumi izstrādājuši dažādus sociālā biznesa, kā arī pārtikas ražošanas, IT, dāvanu un tūrisma pakalpojumu piedāvājumus.

Pievienot komentāru

Čomisms, šarms un dinamīts. Testējam mēra kandidātus (46)"Latvijas Avīze" sāk vērtēt partiju pieteiktos līderus Rīgas domes vēlēšanām. Kādu atzīmi viņi pelnījuši par pirmo uznācienu?
Draugiem Facebook Twitter Google+