Mobilā versija
-2.7°C
Lidija, Lida
Pirmdiena, 16. janvāris, 2017
18. septembris, 2015
Drukāt

Skolēnus aicina piedalīties LU Jauno dabaszinātnieku un matemātiķu skolu svētkos Torņakalnā

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Latvijas Universitātes (LU) paspārnē darbojas Jauno biologu, fiziķu, ģeogrāfu un ķīmiķu skolas, Vides akadēmija, kā arī Mazā matemātikas universitāte, kas visa mācību gada garumā piedāvā daudzveidīgas LU studentu un mācībspēku rīkotas bezmaksas nodarbības 8. – 12. klašu skolēniem. Laikā no 18. līdz 25. septembrim

Ikvienu interesentu aicina pieteikties uz iepazīšanās pasākumu. Jauno dabaszinātnieku un matemātiķu skolu svētki “Daba un zinātne – aizraujoši!” notiks sestdien, 3. oktobrī, plkst. 10.00 – 15.00 LU Dabaszinātņu akadēmiskajā centrā, Jelgavas ielā 1, Rīgā.

Svētku laikā skolēniem būs iespēja vienlaicīgi iepazīt visas sešas “Jauno skolas”, lai izvēlētos sev saistošāko turpmākajam mācību gadam. Sadarbojoties ar LU Dabaszinātņu un matemātikas izglītības centru, tās visas dalībniekiem būs sarūpējušas aizraujošas eksakto mācību priekšmetu darbnīcas, kurās pētīt, eksperimentēt un risināt netradicionālus uzdevumus kopā ar vienaudžiem no visas Latvijas. Tāpat svētku laikā jaunieši jau laikus varēs izmēģināt, kā tas ir – studēt modernākajā studiju ēkā Baltijā – jaunajā LU Dabaszinātņu akadēmiskajā centrā Torņakalnā.

Ikgadējie svētku atbalstītāji SIA “Metrum” un AS “Latvijas Valsts meži” sadarbībā ar SIA “Meža un koksnes produktu pētniecības un attīstības institūts” jauniešus aicinās iesaistīties dažādās aktivitātēs, kas ļaus pārliecināties, ka eksaktās zinātnes ir aizraujoša un perspektīva joma nākotnes karjeras izvēlei.

Turpmāk nodarbības reizi mēnesī notiks katrā no “Jauno skolām” atsevišķi, piedāvājot plašu aktivitāšu klāstu: konkursus, lekcijas, praktiskas nodarbības laboratorijās un brīvā dabā, eksperimentus un pētījumus.

Dalību svētkiem no 18. līdz 25. septembrim iespējams reģistrēt: ej.uz/q7mg. Dalībnieku skaits ir ierobežots!

Pievienot komentāru

Vecāku nevērība dārgi maksā: mamma pati aplej zīdaini ar karstu tēju (3)Pagājušā diennaktī slimnīcās nogādāti četri bērni ar ķermeņa apdegumiem, aģentūrai LETA pastāstīja Neatliekamā medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Ilze Bukša.
Saimniecībā notika pat EK mācības: PVD neizpratnē par nelaimi Krimuldā (6)Pagaidām nav zināms, kāpēc Āfrikas cūku mēris (ĀCM) skāris cūku novietni “Rukas” Krimuldas novada Krimuldas pagastā, kurā bija 5023 dzīvnieki, šorīt intervijā
Draugiem Facebook Twitter Google+