×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.0°C
Marija, Marika, Marina
Sestdiena, 21. jūlijs, 2018
8. februāris, 2018
Drukāt

Skolniecei piedāvā pelnīt tūkstošus. Patrīcija Anna brīdina citus (7)

11. klases skolniece Patrīcija Anna. Ekrānšāviņš no "skaties.lv"

11. klases skolniece Patrīcija Anna ir blogere, kurai internetā saņēmusi piedāvājumu pelnīt tūkstošus.

“Hei! Man Tev ir piedāvājums, varbūt vēlies 2018. gadā vienu foršu papildu darbiņu “NL international” un būt manā komandā. Darbiņš pasīvs, darbojamies “Instagram”, nopelnām atkarībā no tā, cik daudz izdarām. Pirmajā mēnesī atalgojums var būt no 400 eiro. Katru mēnesi alga aug,” viņa stāsta par saņemto ziņu.

“Varu pačukstēt, ka darbs ir saistīts ar foršiem produktiem, kas uzlabo fizisko formu un vizuālo,” turpināja ziņas rakstītājs. Runa ir par uztura bagātinātāju, kas aizstāj maltīti. Skolnieci uztrauc, ka ar to aizrāvušies daudzi jaunieši.

“Mēs nereklamējam. Mēs lietojam paši, un to redz citi cilvēki, mūsu paziņu loks un jautā un viss. Tāds ir mūsu darbības princips. Tas ir tāpat kā cilvēks aiziet uz konditoreju, uztaisa fotogrāfiju, ieliek internetā. Cilvēkiem patīk, un viņi arī iet uz to pašu konditoreju. Tā nav reklāma. Tā ir vienkārši lietošana, personīgais piemērs,” savu biznesa ideju savukārt skaidroja kompānija.

Ārstus satrauc, ka uz produkta nav skaidri izlasāms, ko tas satur. Ir vitamīni, ir minerālvielas, bet nav zināms, cik, vērtēja viena no ģimenes ārstēm.

Pievienot komentāru

Komentāri (7)

  1. …..nopelnām atkarībā no tā, cik daudz izdarām.
    >>> …ciK daudz atsŪ….. !
    Būs auni, būs ”drāz…”

  2. Es katru dienu internetā saņemu piedāvājumus pelnīt šausmīgi lielas summas ,un katru dienu esmu vinējis 1miljonu. Par ko te rakstīt, par to ka ir kas visam tam tic?

  3. Par cik esmu dzirdejusi Ka krievijas slavenibas ar to labi piepelnas.tada veida krapnieciba eksiste jau sen.

  4. Kāpēc viņai sasistas acis???

  5. idiotisms, jo arī šis raxts kalpo kā reklāma idiotismam

  6. ar tādu smuku sejiņu viņa varētu porno strādāt

Draugiem Facebook Twitter Google+