Latvijā
Kriminālziņas

Skolnieka Egila slepkavības lietā apcietinātie atzinušies 16

Foto – Artis Drēziņš

Savu vainu 15 gadus vecā liepājnieka Egila Kuļikauska slepkavībā atzinuši divi pusaudži, kuri jau vairākus mēnešus apcietināti kā aizdomās turamie. Tomēr viņu liecības pagaidām vēl atšķiras, secināms no Valsts policijas amatpersonu izteikumiem, par ko informē portāls “liepajniekiem.lv”.

“Šīs personas daļēji vai pilnībā atzīst [savu vainu], bet ir vēl savas nesaskaņas, kuras noteikti izmeklēšanas laikā vēl precizēsim. Tā ir smaga un nepatīkama lieta, arī grūti izmeklējama. Šajā lietā strādā izmeklētājs ar vislielāko pieredzi,” vietējai televīzijai uzsvēra Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas biroja priekšnieks Rimants Kārkliņš.

Saistītie raksti

Pusaudžiem ir nozīmēta psihiatriskā ekspertīze, kuru rezultāti vēl nav saņemti. Martā policija par izmeklēšanas rezultātiem sniegs plašāku informāciju, kad lietu nodos kriminālvajāšanas uzsākšanai.

Pērn 5. oktobra pusdienlaikā Liepājas pašā malā Karostas rajonā, kādus simt metrus no Atmodas bulvāra, krūmiem un kokiem aizaugušā teritorijā kāda sieviete atrada apdegušu līķi. Atrastais bija 24. septembrī pazudušais Egils Kuļikausks. Viņam 17. decembrī būtu palikuši 16 gadi. 8. oktobrī policija aizdomās par slepkavību aizturēja divus Egila vienaudžus. Īsi pēc nozieguma neoficiāli bija zināms, ka aizturētie turējās pie versijas: visi trīs Karostā dzēruši un pēc tam izšķīrušies.

LA.lv