Mobilā versija
+21.9°C
Vineta, Oļegs
Ceturtdiena, 17. augusts, 2017
17. augusts, 2015
Drukāt

Skolotāji no Baltijas valstīm apgūs inovatīvas mācību metodes

Foto - AFPFoto - AFP

Rīt, 18.augustā, vairāk nekā 150 skolotāji un direktori no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas tiksies Līgatnē, lai sagatavotos jaunajam mācību gadam un apgūtu dažādas inovatīvas mācību metodes un tehnoloģijās balstītus pedagoģijas scenārijus.

Skolotāju apmācības notiks pirmā “Samsung Skola nākotnei” absolventu samita laikā, kurā nodarbības vadīs dažādi lektori – Rīgas Ekonomikas augstskolas radošais konsultants un lektors Fions Dobins, bijušais izglītības un zinātnes ministrs Roberts Ķīlis, Tallinas Universitātes lektori Marina Kurvita un Juris Kurvits, Izglītības līderības eksperte no Lietuvas Rūta Gudmonaite, emocionālās inteliģences (EQ) skolotājs Zuarguss, tehnoloģiju eksperts Arnis Jēkabsons un citi.

Pasākums no plkst.10.30 līdz 18.30 norisināsies konferenču un atpūtas kompleksā “Ratnieki”.

Pievienot komentāru

"Oligarhu sarunas": KNAB deputātiem neļauj kopēt lietas. Prokurori atbild - paši vainīgi! (7)"Oligarhu lietas" parlamentārā izmeklēšanas komisija turpina skaidrot, vai krimināllietas izbeigšana bijusi pamatota. Vakardienas sēdē uzzinājām, ka deputāti nonākuši grūtībās, jo KNAB neļauj kopēt un nest līdzi divus svarīgus lēmumus, kas pievienoti krimināllietā.
Valsts apmaksāto studiju vietu sadale tradīciju varāDarba tirgus prognozes valsts apmaksāto studiju vietu sadali ietekmē tikai daļēji
Draugiem Facebook Twitter Google+