×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.7°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
30. septembris, 2015
Drukāt

Skolotāju prasības neizpildāmas (2)

Foto - LETAFoto - LETA

Izglītības un zinātnes ministre Mārīte Seile

Ministru prezidente Laimdota Straujuma (“Vienotība”) norāda, ka prasības tādā apmērā, kādas ir minējusi Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA), nav iespējams izpildīt.

Vakar valdībā uzklausot izglītības un zinātnes ministres Mārītes Seiles sniegto informāciju par LIZDA prasībām un plāniem rīkot streiku, Straujuma aicināja organizāciju tomēr turpināt konstruktīvās diskusijas, kas ir sāktas ar pašvaldībām. “Prasības, kas šobrīd ir izvirzītas, nav iespējams izpildīt,” teica Straujuma. Lai gan ir sagaidāms, ka tiks veidota izlīgšanas komisija, kā to prasa streika procedūra, jau tagad Straujuma skaidri vēlas norādīt, ka tos miljonus, kas tiek prasīti, nodrošināt nebūs iespējams. Seile gan atzina, ka no LIZDA vēstules neesot skaidrs, vai šo līdzekļu apjomu prasa nodrošināt viena gada laikā vai ilgākā laika periodā.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. … bet paši skolotāji, par ko vēlēšanās balsoja?

  2. SKOLOTĀJIEM MILJONI NAV, BET IMIGRANTIŅIEM GAN JAU VISS NOLIKTS!?? CIK MĪĻI!!! NE JAU PIRMO GADU SKOLOTĀJI RUNĀ UN CĪNĀS PAR SAVA DARBA SAMAKSU!?! KĀPĒC TAD DOMBROVSKA UN STRAUJUMAS VALDĪBAS TAM NAUDU NAV VĒL ATLIKUŠAS!?? CIK VAR ČAKARĒTIES UN PAR MUĻĶIEM CIK GADUS VĒL TURĒS SKOLOTĀJUS??? VAI SEILEI ARI NAV KAUNA??? JĀDEMISIONĒ, JA NEKO NEVAR DARĪT SKOLOTĀJU LABĀ!?? STRAUJUMAI NAV KAUNA AICINĀT UZ VĒL KAUT KĀDĀM DISKUSIJĀM… DISKUSIJAS JAU NOTIEK N-TOS GADUS!!! CIK TAD ILGI VĒL MUĻĻĀSIES??? STREIKU JAU VAJADZĒJA LATVIJAS PREZIDENTŪRAS LAIKĀ, LAI PASAULE REDZ PATIESO SITUĀCIJU AR SKOLOTĀJU DARBA SAMAKSU, KO STIEPJ KĀ GUMIJU…

Draugiem Facebook Twitter Google+