×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.2°C
Magda, Magone, Mērija, Magdalēna
Svētdiena, 22. jūlijs, 2018
21. decembris, 2017
Drukāt

Skolu latviskošanas pretinieku manevri Vašingtonā (87)

Foto no Nila Ušakova Facebook.Foto no Nila Ušakova Facebook.

Pirms pašiem Ziemassvētkiem uz ASV galvaspilsētu Vašingtonu devās partijas “Saskaņa” priekšsēdētājs Nils Ušakovs. Sociālajā tīklā “Facebook” viņš ievietojis attēlus no tikšanās ar ASV ietekmīgu republikāņu senatoru Lindsiju Gremu, kā arī Nacionālā izlūkdienesta pirmo direktoru Džonu Negroponti. “Galvenais temats, par ko runāju, – Latvijas valdības plāni likvidēt bilingvālo izglītību. Izteicu tieši savu pozīciju kā partijas “Saskaņa” līderis un Rīgas mērs – skolu reforma rada nopietnus riskus iekšējai stabilitātei un Latvijas drošībai un ir vērtējami vienīgi kā politiska provokācija,” raksta N. Ušakovs. Tas pats minēts partijas izplatītajā paziņojumā presei, kur piebilsts, ka Ušakovs apmeklēja Vašingtonu kā Latvijā lielākās partijas “Saskaņa” līderis. Jāatzīmē, ka jau novembrī viņš Briselē centās izkārtot līdzīgu tikšanos ar NATO ģenerālsekretāru Jensu Stoltenbergu, taču šī iecere izgāzās.

Ušakovs gan nav “pirmā bezdelīga” Vašingtonā. Latvijas krievvalodīgais laikraksts “Segodņa” 14. decembrī iznāca ar skaļu pirmās lapas virsrakstu “ASV Valsts departaments: Mums nevajag nestabilitāti Latvijā”, un apgalvojumu, ka Amerika cieši sekojot reformām Latvijas krievu skolās. Publikācijas autors ir Oļegs Merkulovs, kurš ikdienā Vašingtonā strādā par taksistu, bet brīvajā laikā pārstāv Kremļa pozīciju politiskās diskusijās, kā arī dažreiz raksta “Segodņa” (iepriekš “Vesti segodņa”). Par viņa aktivitātēm plašāk varēja lasīt “LA” 30. novembra numurā rakstā “Vašingtonas taksista hobijs – Kremļa propaganda”. Tagad viņš akreditējies ASV Valsts departamentā kā žurnālists un preses konferences izplata maldinošus vēstījumus par Latviju. Nesen notikušā preses konferencē viņš uzdevis jautājumu, kas drīzāk skan kā pielādēta replika: “Pavisam nesen vairāki tūkstoši cilvēku Rīgā piedalījās manifestācijā, protestējot pret Latvijas Izglītības ministrijas plāniem slēgt krievvalodīgās skolas. Rīkotāji atsaucās uz Eiropas Cilvēktiesību konvenciju mazākumtautību aizsardzības jautājumos. Taču Latvijas valdība apstiprinājusi savus plānus faktiski izspiest krievu valodu no izglītības procesa skolās. Latvijā, kur 40 procentu iedzīvotāju ir krievvalodīgie tiek plānotas masveida demonstrācijas, kas var novest pie vēl vienas nestabilas vietas pasaulē. Kāda ir Valsts departamenta pozīcija šajā jautājumā?” savu “jautājumu” O. Merkulovs atreferē “Segodņa”. Tālāk seko Valsts departamenta preses pārstāves Hīteras Noiertas atbilde: “Varu jums teikt, ka mēs noteikti nevēlamies jaunus nestabilas zonās pasaulē – tādu jau mums pietiek šobrīd. Attiecībā uz jūsu jautājumu par to, kas notiek Latvijā ar valodas jautājumiem, mēs esam to redzējuši citur pasaulē. Ukrainā, kur par to bijuši strīdi un arī Ungārijā. Man pašlaik nav informācijas par Latviju, taču būšu priecīga tajā ielūkoties un sniegt jums atbildi.”

Ekrānšāviņš. "Latvijas krievvalodīgais laikraksts "Segodņa" 14. decembrī iznāca ar skaļu pirmās lapas virsrakstu "ASV Valsts departaments: Mums nevajag nestabilitāti Latvijā", un apgalvojumu, ka Amerika cieši sekojot reformām Latvijas krievu skolās."Ekrānšāviņš. "Latvijas krievvalodīgais laikraksts "Segodņa" 14. decembrī iznāca ar skaļu pirmās lapas virsrakstu "ASV Valsts departaments: Mums nevajag nestabilitāti Latvijā", un apgalvojumu, ka Amerika cieši sekojot reformām Latvijas krievu skolās."

Vai ASV politiķi apzinās, ka te nav runa par neatkarīgu žurnālistiku, bet par politisku spēli Krievijas propagandas interesēs? ASV vēstniecība Latvijā apstiprināja, ka Merkulova teiktais brīfingā un preses sekretāres atbildes ir autentiskas. Runājot par attieksmi pret plānoto izglītības reformu, ASV vēstniecības pozīcija tiek formulēta šādi: “Mūsu vēstniecība Rīgā turpina dialogu saziņu par šo jautājumu ar Latvijas amatpersonām. Esam pārliecināti, ka Latvijas valdība apsver visas jautājuma puses, tostarp ietverot tajā darbu ar etniskajām minoritātēm un pievēršot uzmanību to bažām.”

Lai saņemtu akreditāciju ASV Valsts departamenta Ārzemju preses centrā, tās pieteicējiem nav striktu prasību. Nepieciešama mediju organizācijas vadītāja vēstule angļu valodā ar apliecinājumu, kā arī trīs pēdējo 60 dienu laikā publicēti materiāli un personas foto. Tomēr pašlaik ASV viens no populārākajiem jēdzieniem publiskajā diskursā ir “Krievijas iejaukšanās”. Vai ar līdzīgām darbībām ASV nenodarbojas arī Merkulovs? “Viņa jautājumi pat nav līdzīgi jautājumiem, bet gan ir tendenciozi komentāri, kuri jau sevī ietver atbildi,” vērtē Austrumeiropas Politikas pētījumu centra pētnieks Māris Cepurītis. Nesen ASV varas iestādes Krievijas propagandas medijiem “RT” (“Russia Today”) un “Sputnik” lika reģistrēties kā ārvalstu aģentiem. “Ārvalstu aģentu likums (FARA) paredz, ka to var attiecināt arī uz privātpersonām, tomēr tā prasība ir: jāpierāda, ka konkrētais cilvēks saņem atbalstu no kādas citas valsts. Jautājums ir – vai ar to, ka viņš apmeklē Krievijas vēstniecību un 9. maijā piedalās tā dēvētajā nemirstīgā pulka gājienā, pietiek? Parasti jau šo likumu attiecina uz ļoti redzamiem spēlētājiem,” skaidro M. Cepurītis, spriežot, ka Merkulovam tas būtu pārāk liels gods. Viņš gan norāda, ka pretlīdzeklis pret Merkulova darbībām Vašingtonā būtu, ja Latvijas diplomāti apmeklētu diskusijas un konfrontētu prokrievisko aktīvistu apgalvojumus ar oficiālo Latvijas valsts pozīciju. M. Cepurītis: “Ja runājam par ietekmi, tad vienīgais, ko ar savām aktivitātēm Merkulovs var panākt Vašingtonā, ir starp mazāk kritiskiem cilvēkiem iedēstīt domu sēklu, ka Krievijas oficiālais skatījums uz lietām ir pareizs.” Savukārt laikraksts “Segodņa” ar viņa palīdzību mēģinot atražot mītu, ka “visi lielie jautājumi tiek lemti Vašingtonā”, un kā tur lems, tā arī būs.

Pievienot komentāru

Komentāri (87)

 1. Galīgi šķērsām!!! Atbildēt

  Vai tad Vašingtonā,Ušakov,ir valsts skolas ar krievu mācību valodu????????!!!!

 2. Krievu laikā par tādu aģitāciju, piemēram, par latviešu valodu Latvijā, sen tāds Ušakovs tiktu arestēts jau lidostā un mājās vairāk neierastos.

  • Вот только врать так нагло не надо! Никто не гнобил и не преследовал за ваш язык! Atbildēt

   Ot detskogo sada do instituta, vse vi mogli uchutsja na svojom latishskom jazike, besplatno!

 3. Būtu Rīgā kādu ielu līdz galam saremontējis vai latviešiem bērnudārzus uzcēlis (kā solījis).

  Bet pāreja uz vienotu izglītību valsts valodā – neizbēgami.

  Pārmaiņas vēlētāju sastāvā nesīs korekcijas (interfronte izmirst, bet dzimst latvieši), līdz ar to, ausainis ar visām savām kepkām pie varas var būt tikai ar lielu latviešu atbalstu.

  Priecīgus svētkus!!!

 4. Latvijas kauna traips Atbildēt

  Ušakovs savu netīro veļu mazgā pa visu pasauli. Kauns par tādu domes priekšsēdētāju! Faktiski viņš parāda savu naidīgo attieksmi pret latviešiem un Latviju.

 5. izbijies latvietis:) Atbildēt

  Lai nu Ušakovs tur braukā vai nebraukā, viss tas ir pupu mizas. Līdzīgi kā ar “sadarbību ar NATO”, dīvainās izdarības ir domātas Latvijas iekšējai lietošanai, jo visu to, kas reāli ir svarīgs šeit, zina un interpretē Amerikas vēstniecība Latvijā. Visa šī braukalēšana, paziņojumi un ieinteresēto Krievijas finansēto izdevumu “domugraudi” ir domāti tikai iebraucēju “garaspēka (duhovnije skrepi) celšanai. Būtu pavisdam dīvaini, ja kāda ASV amatpersona nopietni taisītos, apejot vēstniecību, izteikties par to, ko Latvijai darīt:))
  Saskaņa strauji zaudē vēlētājus, ar populismu tos neatdabūt, un daļa no tās novērsīsies, Ždanokas populismam uzplaukstot ar jaunu spēku. Kas gan ir reāli – ir tas, ka ZZS nu nekādi nevarēs ar Saskaņu (Ne-Saskaņu) veidot kopīgu valdību “tautas glābšanas vārdā”, kaut arī pildīs Puzes barona norādījumus, par tādu “brīvdomātaju neņemšanu” partijā, kuri nevēlas sadarboties ar “dārgajiem krievvalodīgajiem” biznesa partneriem.:))

 6. Priecīgus Ziemassvētkus!

 7. Ušakovs mainījis orientāciju un brauc stučīt gan uz Maskavu,gan tagat uz ASV!Interesanti?Cik vēl Latvijas Valdība zemu var nolaisties,visu šo svietu pieļaujot,aizbildinoties,ka dzīvojam”demokrātiskā”valstī!!Sakiet Valdība?Kapēc Mūsu Valstī pilnīgi neievēro Likuma par Latvijas Valsts Valodu prasības,un kurš par to ir atbildīgs???Nožēlojami!!!

 8. kad beidzot to krievu nometīs no amata,nu cik var viņš ņirgāties par Latviju-Latviešiem!!!!

 9. Šito krievnacistu būtu jāievieto psihiatriskā slimnīca, bet ne Latvijā.

 10. Naivie tautiesi ! Vajag tirit zobus un macities anglu valodu . Tad sapratisiet ,kapec Nilu pienema sis ietekmigais pretkrmliskais senators. Kremli vairs nav cilveku kurus pienemtu ASV senata . Tapec vini atsutija savu agentu no Latvijas. Februari saksies sankcijas par krievu tautai nozagto TRILJONU . A,jus par valodu …

 11. Usik atsuka trampam un vlagikam

 12. Nestabilitāte tev sāksies, kad Latvijas saimnieki- latvieši ,pieprasīs pildīt Zenēvas konvenciju un izvākt visus PSRS iepludinātos kolonistus.

 13. Ušakova kepkas sasparojušies.

 14. Ostaps Benders: “Turieties, rietumi mums palīdzēs!” Savulaik arī latviešu politiķi līdzīgi solīja, bet tad sāka teikt:”Rietumi mūs nesapratīs”. Kas būs, ja Nilu “‘sapratīs” un viņiem būs izdevīgi ”palīdzēt”?

 15. nil tiesam tev cepuri nost sitie mironisi kuri sevi deve par valdibu sen bija janoslauka

 16. Izskatās, ka Ņiluška ir lec augstāk par savu dibenu, pasauli valdošo kāršu kavā vēloties ieņemt godpilno puteņa sešinieka vietu …

 17. I express a resolute and categorical protest to the moderators of this website for conducting an open political censorship!!! Gentlemen moderators, you cynically violate the constitution of your own country! In accordance with the Constitution, in Latvia – freedom of speech and censorship is prohibited (art. 100)!!!

 18. Naidu izsauc rafineta spiega Usakova izdaribas.Cik iigi vel..?

 19. Prezidenta kungs, vai nav veids kā šo vīreli saukt pie kārtības? Ušakovs tika ievēlēts kā Rīgas pilsētas galva, nevis kā Latvijas papildus Ārlietu ministrs.

 20. Ausainais ..! Vilks aitas ādiņā – faktisks Latvijas valsts un tautas ienaidnieks!

 21. Var padomāt ka “Rīga” ir “valsts” ko pārstāv Ušakovs Amerikā. Ieteiktu viņam būt zemākam par zāli un klusākam par ūdeni, un nodarboties ar saviem tiešajiem pienākumiem Rīgas mēra amatā.

 22. Tādi pretvalstiski elementi kā ušaks ne tikai nevar mēra amatu ieņemt bet nedrīkst ieņemt nekādus amatus valsts vai pašvaldību iestādēs! Vai DP nekas nav sakāms par šī tipiņa izgājieniem???..

  • ļoti precizs formulejums .JĀIZBEIDZ ŠIS USAKOVA TEATRIS,SEN IR LAIKS VDK IERAUDZIT KAS PAR tip[ vada Rigas domi un kadā virziena.

 23. Nilsis paliks Vašingtonā vai dzīvos Braitonbičā.. un kad ta ģimene pārvāksies pie krieveļiem tik mīļajiem “pindosiem”?

  • Модераторы – козлы! Идите на йух!!! Atbildēt

   Prekrati vorovatj chuzije niki, suka! Ne ustanu povtorjatj! You’re a thief! Stop stealing other people’s nicknames, bitch!
   Povtorno, posle udalenija cenzorami! Nu i dge deklarijujemaja svoboda slova ?!!!

 24. visu cienu usakam

 25. Kirlicušakovs ir kremļa aģents. Domāju kā ASV to atkodīs.

  • cik maz nacpropogandas vajag, lai cilvēks uz mūžu domātu aģenta, čekista u.tml. kategorijās par citiem cilvēkiem.

  • pILNĪGI JUMS PIEKRĪTU,KA ATKODĪS par Kremli.Pie tam būs šokā ka 27-ņu gadu laikā vēl ir okupantu val.skolas kuras apmaksā valsts un pie tam okupanti ieņēmuši Rīgu un Saeimā čupa deputātu,kuri knapi vervelā valsts val.kas ASV kongresā nav iespējams!”Nekas”ir par kapeikām nopirkts Kremļa un ..trollis ar ļooti vājām smadzenēm.

 26. Protams! Par mieru un draudzību!Mir,družba!Hindi rusi,bhai,bhai!Russkij,kitajec-bratja navek!

  • Tev labāk patīk naids?! Savādi. Visi pasaulē sludina mīlestību – īpaši šajā gadalaikā. Tu naidu starp tautībām, tautām, nacionālām valstīm…?!

   • Kāda mīlestība var būt pret okupantiem ar nilu priekšgalā.Kauns ka Rīgā,valsts galvaspilsētā mērs ir šitāds ..

    • Я писать вежливо не обязан, вы получаете в ответ то, что делаете сами! Atbildēt

     Zorro, idi na hui vmeste so svoimi druzjami moderatorami!

 27. O,jā!
  Aizskriet pasūdzēties uz ASV, pažēloties par nabaga okupantu, masveida rusifikācijas rezultātā sabraukušo un viņu pēcteču grūto dzīvi, tādējādi šeit uz vietas škeļot sabiedrību, ir inteliģences un tolerances pazīme tik pat lielā mērā kā lamāšanās RD sēžu laikā mātes vārdiem, kā visi krāpnieciskie darījumi RS un citur, kā neprasme runāt ar žurnālistiem, jo jāslēpj nodarījumi.
  viņš gluži vienkārši ir satraucies par to, ka neizdodas izpildīt visus savu garīgo (un, iespējams, arī maizes) tēvu rīkojumus.

  • Skrēja pie putlera un ne vienu vien reizi uz maskavu brauca šis .. Tagad uz ASV ???

  • ieraugi baļķi savā acī un tad kritizē citus! Cik gramatiski pareizi ir internetā virsraksti, nerunājot par saturu?! Kādus izteiksmes veidus runā naclatvieši, īpaši jaunieši?
   Ja būtu kādi krāpnieciskie darījumi patiešām, Nils sen vairs nevadītu Rīgu. Tie visi ir tieši tādi paši slimu suņu murgi, kā ņemšanās par Kr. Barona ielu, pa kuru ikdienā ejot, priecājos kā par izcilu veikumu.

 28. vai tā pasaules apceļošana notiek par pašvaldības vai partijas naudu un kurš ir tas lielais sponsors šādām aktivitātēm.Vai Rīgas Domē nemaz nav jābūt?kāda jēga no šāda”mēra”,kurš pilnīgi ne par ko neatbild,pat bēg no žurnālistiem reizēm.Vēl te daži duraki pateicības raksta…Nacionāļi nebrauc uz Vašingtonu sūdzēties,ka latvietis savā zemē nevar dabūt darbu,ja nezin okupantu valodu.

  • vai kā gribās… Taču paskaties par kādu naudu ceļo citi, kas nodarbojas ar šķeltniecību… Kāpēc satraucies tieši par Nilu, kas pareizi runā par iespējamām šķeltniecības radītām problēmām attiecībā uz jūtīgo mātes valodas jautājumu. Par būšanu Rīgas domē vispār globāla tīmekļa laikā nav ko lauzīt galvu, vēl jo vairāk tāpēc, ka Nils Latvijas labā ir darījis vairāk kā neviens, gan kultūras, gan veselīga dzīvesveida, gan perspektīvas attīstības jomās.

   • Taču piekritīsi, ka pusmaratonu līdz galam noskriet nevar.

    Tāds nīkulis vien ir.

    • noskrien 1500m 4. min un tad kritizē pusmaratona mēģinājumu. Nīkulis nav tas, kas dara un kļūdās, bet tas, kas nedara… Amorāls tips ir, kas pats nedarījis apsaukā citus… Visu cieņu Nilam!

 29. pateicība Nilam! Nacionāliem ļoti patīk sakāpinātu valodas, vai aizsardzības (ne no kā) problēmu aizsegā zagt. Klusums par tiesu varas “varoņdarbiem”, tāpat arī par elektroenerģijas mahinātoriem… Štrunts par tautu, agonējošiem uzņēmējiem…Turpināsim lēto, šauro skatienu aizmiglojošo spēlīti…

  • nākt klajā ar pierādījumiem,ka “nacionāļi zog”?Citādi tāda tukša muldēšana vien ir.Par to,ko dara RD pozīcija jūsu elka vadībā neesat painteresējies?Jūsu karalis ir plikāks par pliku.

  • Zagšanai nav tautības. Un man kā letiņam nav pieņemams, ka Rīgu joprojām komandē zaglīgi ATBRĪVOTĀJU pēcteči, kas varu nopirkuši, par manis maksātiem nodokļiem vizinot elektorātu …

  • Nils daudz zog, un latviešu labā viņš neko nedara, paskaties kad latviešu skolas slēdza ne vārda neiepikstejas ar tagad baigo aizstāvi tēlo,

 30. Labi ka Saskaņa pirms Saeimas vēlēšanām parāda savu īsto seju, daži kuri vēlēja par viņiem varbūt attapsies.

  • Saskaņa vienmēr bijusi par sakaņu – saskaņu starp tautām un lievarām. Līdz ar to apgalvojums, ka tiek parādīta īstā seja drīzāk attiecināms uz Jums, Jūsu nespēju atzīt, ka balts ir balts un melns ir melns, bet vadīšanos no nacionāļu propogandas saukļiem

   • Nu, bet protams!
    Kurš gan cits, ja ne saskaņa!!! Tik atbildīgi šeptējas, ka nevar vien nopriecāties!!!
    Kāpēc tikai viņu patriotiskos darbus nomācošs sabiedrības vairākums nespēj pamanīt un novērtēt?

    Saskaņas leiputrijas stāsts strauji iet uz beigām. arī ausaiņa.

    • Vairums viņu darbus pamana un novērtē, par ko liecina pārliecinošās uzvaras saeimas un Rigas domes vēlēšanās. Neciena tikai nacionālzombētie – slēptie rasisti…

     • Uzvar, tāpēc, ka balso pēc principa “sūdabrālis, bet vismaz mūsējais”. Vai nu balso par Saskaņu/bijušo PCTVL, vai arī jābalso par “latišiem”, jo citas viņējo partijas, par ko balsot, jau nav..

     • esi tu,bet diemžēl to nejūti.

     • Kādi tad ir tie labi paveiktie darbi iedzīvotāju labā?
      Saprotams, ka darbu ir ļoti daudz, tāpēc īso sarakstiņu, lūdzu, 5-6 darbiņus????

 31. Vai šeit, Ušakova izteikumos un sarunās nav naida kurināšanas tendences, provokācija pret Latvijas valsti, pret Satversmi un kopumā – vai Ušakova darbība nav kriminālnoziegumu?

  Drošības policija, izvērtējiet Ušakova aktivitātes?

  • Vai kā gribās… totalitāru režīmu… Vai kā grbās, lai nebrauc uz Maskavu… Vai kā gribās, lai nebrauc uz ASV… Vai kā gribās… mucā ar spundi priekšā… Kāpēc? Ne jau tāpēc, ka esi gudrs, skaists, talantīgs un attīstību veicinošs… Nē. Tāpēc, ka esi krievs… Drausmīgā, šaurpierīgā nacionāļu loģika… Cik nožēlojami, ka tie ir mani tautieši!

  • Глупая девочка Соня, жаль тебя! Atbildēt

   Hto ne skache, tot ….. Kto? Latish!!!

   • Ja pati atzīsti “glupaja” – tad viss kārtībā… Paškritika ir pirmais izaugsmes priekšnoteikums. Smagāk ir ar pašlepnajiem u iedomīgajiem no augstā gala… – nacionāļiem – 5. kolonnas

 32. Kādā guļamistabā šis tiek pieņemts?Vai nebūs sūdzība par seksuālu uzmākšano?Bet dīvaini,ka pats piedraud ar nemieriem.Zābaks!

  • Jā. Kurmim “zābaks” ir bīstams. Tomēr saskatīt bīstamību, bīstamības novēršanas pasākumos un novēršanas mēģinātāju nepamatoti pazemot, jau nav vairs kurmisms, bet gan tupisms

 33. Patīkamākais ir tas,ka vai nu Krievija ir palikusi supervāja un neietekmīga ar visām sankcijām,vai nu Latvija ir kļuvusi varena,līdzvērtīga ASV ,ja jau Ušaks / KĀDS KAUNS!/ nedeso vairāk uz Kremli,bet gan uz Vašingtonu pie tēvoča “Sema”kā mīl krievi to dēvēt.Varbūt noslēgs līgumu ar Trampa republikāņiem?Lai tikai zilisarkanais Ušaks neaizmirst Ženēvas konvenciju ,referendumu un Satversmi par VALSTS valodu.Un to,ka okupantu pēctecis ir Latvijas galvaspilsētas mērs !!!Neliešu/okupantu banda vai ne L.A.?
  Atkal CENZĒSIET? Protams.Tencinu!

  • Ušakovs parāda, ka spējīgs runāt ar visiem, kas ir inteliģences un tolerances pazīme, starp citu sakrītoša arī ar kristietības pamatpostulātiem – tuvākā un ienaidnieka mīlestību.
   Aprīnoju Jūsu aprobežotību un šķeltnieciski cilvēknīstošo morāli, ko Jūs sludināt…

   • Ah tad jūsu Ušaks ir tolerants un inteliģents?KUr jūs to izslaucāt?Vai RD sēdē kur viņš ar Šleseru ar “mātes”vārdiem čivināja?Tolerance ir referendumā lai turpinātu krievu pilnīgu okupāciju?RD darbībā kur opozīciju kas ir daļa no Rīgas pamatpilsoņiem neļauj reāli darboties?utt.Kur ir tā “inteliģence”un “tolerance?Nicinošā attieksme pret latviešu žurnālistiem?Tupēšana PBK ,bet ne LVTV?Klačošanās visos caurumos,pat nīstiem kapitālistiem,nerunājot par mūsu nedraugiem kremliniem,valsts apmelošana,pašwam tupot LATVIJAS!! galvaspilsētas mēra krēslā un sev apkārt savācot tādus pašus visa latviskā nīdējus,tā jums ir tolerance?Paņemiet vārdnicu!!RD ir naida perēklis,jo citādi neaicinātu ļaudis un BĒRNUS uz nemieriem pat pēc 27 gadiem BEZ PSRS !!!Inteliģents uzskata trīs un vairāk valodas par NORMU.Latviešu bērni SĒTĀ iemācās okupantu val.un nesajūk prātā.Vai krievu bērni citādi ieraudzēti ,ka krievu vecāki brēcd ka bērni nojūgsies vain atpaliks attīstībā.Vai tā Pavlovs mācīja?
    Ko jūs murgojat?NeesaT ATGĀJIS NO ZINĀTNISKĀ KOMUNISMA?

   • Jūs patiešām esat nekas ar vistas smadzenēm.Pasludiniet vēl to U. par Mesiju un pasaules glābēju ,kurš Otrreiz atnācis Rīgā.Kas notiek jūsu galvā?Dieva tādiem nav.Ir tikai ļeņins,staļins,putins vai ušakovs.Kas nu kuram.Bēdīgi,ja var cienīt un apbrīnot tik tukšu personu,jūsmot par tādu nulli,kā U.

  • Угомонись, жаба старая! Atbildēt

   Zachem na vas tratitj vremja. Nado srazu govoritj s vashimi hozjavami! Eto prosto logichno. Vot chto oni vam prikazut, to vi i sdelajete!

Draugiem Facebook Twitter Google+