“Skonto” aizraujošā cīņā pieveic “Spartaku” 0

“SMScredit.lv” futbola virslīgas otrā kārta noslēdzās ar azartisku cīņu, kurā Rīgas “Skonto” savā hallē ar 2:1 pieveica Jūrmalas “Spartaku”.

FOTO. Ieva Brante demonstrē lielisku veidu, kā parādīt krāpniekiem viņu īsto vietu
NATO admirālis atklāj, vai ir pazīmes, ka Krievija tuvākajā laikā plāno iebrukt kādā no NATO valstīm 115

“Skonto” par spīti parāgu jūdam atkal nokomplektējuši ļoti solīdu sastāvu, kas var cīnīties par virslīgas zeltu. Savukārt, “Spartaks” ir būtiski pastiprinājies – no pašmāju spēlētājiem skaļākie papildinājumi ir Edgars Gauračs, Vitālijs Smirnovs un Ritus Krjauklis, bet no ārzemniekiem jāpiemin krievs Aleksejs Sapogovs, kurš vēl aizpērn bija laba līmeņa uzbrucējs Krievijas premjerlīgā. Ambīciju fons solīja aizraujošu cīņu – un tāda arī bija.

Sākums veiksmīgāks viesiem, un Edgars Gauračs ar fantastisku soda sitienu no aptuveni 20 metriem 16. minūtē atklāja rezultātu. Daudzi rēzeknieti salīdzina ar Deividu Bekhemu – ļoti rūpējas par savu stilu. Bet nu jau arī izpildījuma ziņā var vilkt paralēles. Kaut vai uz brīdi.

“Skonto” arī šogad acīmredzot spēlēs acij tīkamu futbolu. Centieni atspēlēties gan bija nervozi, otrajā puslaikā no komandas tehniskās zonas tika aizdzīts rīdzinieku galvenais treneris Tamazs Pertija. Nostājies aiz jūrmalnieku vārtiem, gruzīns redzēja galvenos notikumus. 73. minūtē pēc laba uzbrukuma Artjoms Osipovs no vārtu priekšas izlīdzināja rezultātu, bet četras minūtes vēlāk Valērijs Šabala ar teicamu tālsitienu guva uzvaras vārtus. Sākumā spēlētāji pat bija apjukuši, jo bumba atsitās pret pārliktni, tad – pret zemi, bet vai bija šķērsojusi vārtu līniju pilnībā? Bija gan, stāvēju tieši pretī un to skaidri redzēju. Tiesneši pieņēma pareizu lēmumu – jāieskaita. Turpinājumā rezultāts vairs nemainījās, tātad “Skonto” turnīru sāk ar uzvaru , bet “Spartakam” otrais zaudējums divās spēlēs.

Citās spēlēs: FC “Jūrmala” – Rīgas “Daugava” 1:1 (0:0), Sančess (86., 11 m); Markevičs (90+3.), BFC “Daugavpils” – FK “Liepāja” 1:1 (0:1), Bovins (84.); Grebis (5.), Daugavpils “Daugava” – FK “Jelgava” 1:2 (0:1), Džaliašvili (52., 11 m); Bespalovs (11., 11 m un 88.), “Metta/Latvijas Universitāte” – FK “Ventspils” 0:2 (0:0), Dubra (54.), Jančuks (62.).