skontofc.lv

“Skonto” atkal minimāla uzvara 0

Latvijas futbola čempionātā kārtējo minimālo uzvaru – 1:0 izcīnīja Rīgas “Skonto”, savā laukumā pārspējot FC “Jūrmala”. Trešdien notika vēl četras ceturtā apļa pirmās spēles.

“Zaļais kurss jau tepat pie sliekšņa.” Vai varētu aizliegt malkas, brikešu un granulu apkuri? 400
“Meita raudāja, zvanīja, nesaprotot, kur atrodas!” Šoferis Ogrē vienaldzīgi izsēdina 10 gadus vecu meitenīti nepareizā pieturā 71

Rīdziniekiem vārtus sestajā minūtē ar skaistu sitienu no soda laukuma kreisā stūra guva Ruslans Mingazovs. Puslaika vidū jūrmalnieki pret viņu soda laukumā pārkāpa noteikumus, taču Alans Sineļņikovs 11 metru soda sitienu nerealizēja, raidot bumbu garām vārtiem.

Otrajā puslaikā viena ļoti laba iespēja gūt vārtus bija arī viesiem, taču Mihails Misins neizšķīrās ne par sitienu, ne piespēli un palaida momentu garām. Lai arī jūrmalniekiem izdevās vairāk kontrolēt bumbu, mājinieki prasmīgi aizsargājās un noturēja minimālo pārsvaru uz tablo.

Ar 59 punktiem “Skonto” saglabā otro vietu kopvērtējumā. Uzvarēja arī pārējie līderi – Daugavpils “Daugava” savā laukumā ar 3:0 sasita Rīgas “Daugavu”, FK “Ventspils” viesos ar tādu pašu rezultātu pārspēja Jūrmalas “Spartaku”, bet “Liepājas metalurgs” savās mājās ar 2:0 uzvarēja FK “Jelgava”.

Daugavpilieši ar 60 punktiem saglabā līderpozīcijas, ventspilniekiem ir 55, bet ceturtajā vietā esošajiem liepājniekiem – 52 punkti. Abām Kurzemes komandām spēle rezervē.

“Metta/Latvijas Universitāte” viesos ar 3:0 uzvarēja FB “Gulbene”, un tagad turnīra tabulas pēdējo kvartetu šķir tikai divi punkti.