×
Mobilā versija
Brīdinājums +15°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
29. marts, 2016
Drukāt

“Skonto” klubam atcelts aizliegums reģistrēt jaunus futbolistus

foto: LETAfoto: LETA

Latvijas titulētākajam futbola klubam Rīgas “Skonto” Latvijas Futbola federācijas Disciplinārlietu komisija (LFF DK) atcēlusi aizliegumu reģistrēt jaunus futbolistus.
Neizmaksāto algu dēļ liegumu reģistrēt jaunus futbolistus “Skonto” klubs saņēma pērnā gada novembrī.
Šobrīd “Skonto” klubam noteikts termiņš atlikušo parādsaistību izpildei – 31.marts.
Kā zināms, februāra sākumā “Skonto” nesaņēma A licenci dalībai “SynotTip” Latvijas futbola virslīgā, tāpēc šajā turnīrā vienība nestartē, bet tās vietu ieņem “Rīgas Futbola skola”. Pēcāk “Skonto” pieteicās startam pirmās līgas turnīrā, kas sāksies sestdien.
LFF piešķīra “Skonto” licenci startam pirmajā līgā, tomēr vienībai tika uzdots informēt par parādsaistību norises dzēšanu. LFF “Skonto” komandai piešķīra licenci ar pienākumu iesniegt līdz katra mēneša 24.datumam maksājumu dokumentus, kas apliecina saistību izpildi pret Valsts ieņēmumu dienestu (VID) saskaņā ar VID noteiktajiem termiņiem.
“Skonto” valsts čempionātā nepārspēta palika laika posmā no 1992. līdz 2004.gadam, kā arī 2010.gadā. Pēdējos gados, kaut “Skonto” komanda teju visu laiku bijusi parādā saviem spēlētājiem, tā četrus gadus pēc kārtas spēja finišēt virslīgas otrajā vietā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+