×
Mobilā versija
Brīdinājums +24.4°C
Egons, Egmonts, Egija, Henriks, Heinrihs
Svētdiena, 15. jūlijs, 2018
7. aprīlis, 2017
Drukāt

“Skonto” stadionā ieradušies parādu piedzinēji

Foto - LETAFoto - LETA

Skonto stadions.

Stadionā “Skonto” sākta SIA “Light” piederošā kustamā īpašuma demontāža, kas notiek tiesu izpildītāju un policijas uzraudzībā, vēsta portāls “Delfi”.

Saskaņā ar portāla ziņoto, uzņēmuma īpašums esot stadiona tablo, tunelis, pa kuru futbolisti iznāk uz spēlēm, kā arī stadionā esošie futbola vārti. “Light” īpašnieks, igauņu uzņēmējs Alans Selters, portālam “Delfi” apliecinājis, ka notiek uzņēmumam piederošās kustamās mantas apķīlāšana un izņemšana, kā to paredz tiesas spriedums. SIA “Light” pieder vēl vairākas kustamā īpašuma lietas, par kurām risinās juridiski strīdi.

Tiek norādīts, ka stadiona kustamais īpašums nepieder ne nekustamā īpašuma saimniekam, ne apsaimniekotājam. Savulaik “Skonto” stadionu īpašnieku parādsaistību dēļ pārņēma bijušās “Parex bankas” “slikto” aktīvu pārvaldītāja AS “Reverta”. Vēlāk stadionu ieguva SIA “SSA”, kas piederēja bijušajam Latvijas izlases spēlētājam un bijušajam futbola kluba “Skonto” prezidentam Vladimiram Koļesņičenko. Savukārt 2014. gada nogalē stadions pārgāja SIA “Mani Group” īpašumā, bet daļu kustamā īpašuma iegādājies “SSA”. Koļesņičenko savu uzņēmumu pārdeva igauņu uzņēmējam Alanam Selteram, kurš tagad sev piederošo “Skonto” stadiona kustamo īpašumu cenšas tiesiskā ceļā atgūt. Kopš tā laika, “Mani Group” mainīja nosaukumu uz “Adventika Group”, kas joprojām ir nekustamā īpašuma Emiļa Melngaiļa ielā 1 – stadiona “Skonto” – īpašnieks, norāda “Delfi”.

“Adventika Group” apsaimniekošanu nodevuši SIA “Fitnesa Parks”, kura valdes loceklis Aivars Trops portālam “Delfi” iepriekš apgalvoja, ka uzņēmumu strīds neietekmēs objekta darbību.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+