×
Mobilā versija
+13.9°C
Jurģis, Juris, Georgs
Pirmdiena, 23. aprīlis, 2018
22. jūlijs, 2014
Drukāt

“Skonto” un “Jūrmala” komandas izslēgtas no futbola virslīgas

foto: LETAfoto: LETA

Rīgas “Skonto” un “Jūrmala” komandas nenokārtoto parādsaistību dēļ izslēgtas no biedrības “Latvijas Futbola virslīga” un līdz ar to izslēgtas arī no Latvijas “SMScredit.lv Virslīgas” futbola čempionāta, informē turnīra rīkotāji.

Pirms mēneša biedrības biedru kopsapulcē tika aktualizēts jautājums par divu biedru ”Skonto” un ”Jūrmala” nenomaksāto 2014.gada sezonas dalības maksu startam virslīgas čempionātā. Līdz ar to tika noteikts viena mēneša termiņš līdz abu minēto klubu parādsaistību izpildei, pretējā gadījumā abus izslēdzot no biedrības un čempionāta pulka.

Noteiktais termiņš noslēdzās 20.jūlijā, bet neviens no minētajiem klubiem parādsaistības nenokārtoja, spēkā stājoties lēmumam, kas automātiski izslēdz ”Skonto” un ”Jūrmala” no biedrības biedru statusa. Saistībā ar to biedrība ”Latvijas futbola Virslīga” par esošo situāciju otrdien informējusi Latvijas Futbola federācijas (LFF) ģenerālsekretāru Jāni Mežecki, minot faktu, ka attiecīgais lēmums liedz klubiem turpināt dalību virslīgas čempionātā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+