Mobilā versija
+1.8°C
Aldonis, Agija
Trešdiena, 29. marts, 2017
23. novembris, 2015
Drukāt

Skotijas piekrastē meklē Krievijas zemūdeni

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Lielbritānijas Aizsardzības ministrija vērsusies pēc palīdzības pie sabiedrotajiem, lai Skotijas piekrastē īstenotu operāciju, kuras mērķis atbilstoši mediju ziņām ir Krievijas zemūdenes atrašana.

Kā svētdien ziņoja laikraksts “The Telegraph”, aizdomas par zemūdeni, kas varētu atrasties uz ziemeļiem no Skotijas, radušās vismaz pirms desmit dienām.

Operācijā piedalās Kanādas un Francijas jūras spēku pretkuģu lidmašīnas, kā arī britu zemūdene un fregate “HMS Sutherland”.

“Mēs apstiprinām, ka sabiedroto jūras patruļlidmašīnas, kas uz laiku bāzējas Karalisko gaisa spēku bāzē Losimutā, veic kopīgas darbības ar Karalisko jūras kara floti. Mēs jūras operāciju detaļas neapspriežam,” teikts Lielbritānijas Aizsardzības ministrijas paziņojumā.

Krievijas zemūdeņu patrulēšana pēdējā gada laikā ir palielinājusies par 50%, sasniedzot pēdējo desmit gadu laikā nepieredzētu līmeni, vēl oktobrī atzina ASV Jūras spēku admirālis Marks Fergusons, kas komandē amerikāņu floti Eiropā un Āfrikā.

Pievienot komentāru

Lielbritānija oficiāli sāks izstāšanos no ESLielbritānija trešdien spers bezprecedenta soli nezināmajā, sākot divus gadus ilgu izstāšanās procesu no Eiropas Savienības (ES). Lielbritānijas premjerministres Terēzes Mejas oficiāla vēstule
Lietuvas prokuratūra atklāj baisā nozieguma detaļas Lietuvas prokuratūra paziņojusi, ka bažas rada aizdomās par četru ģimenes locekļu nogalināšanu aizturētā 26 gadus vecā Egidija Anupraiša psihiskais stāvoklis.
Draugiem Facebook Twitter Google+