Foto – Juris Kalniņš

Skrien pēc soļošanas 0

Anita Kažemāka (attēlā) Vācijas pilsētā Drēzdenē izcīnīja otro vietu maratonā ar personisko rekordu (2.48:23).

8 veidi, kā bērnu izaudzināt par potenciālo psihoterapeita pacientu 13
NATO admirālis atklāj, vai ir pazīmes, ka Krievija tuvākajā laikā plāno iebrukt kādā no NATO valstīm

Viņas galvenās sāncenses bija divas Kenijas skrējējas. Uzvarēja Priska Kiprono (2.42:54), bet Liliana Koeča no latvietes atpalika par minūti un 19 sekundēm. Aizvadītajā vasarā Anita Kažemāka debitēja pasaules čempionātā un Maskavā soļotāju sacensībās, kurās par skriešanu diskvalificē, ieņēma 42. vietu 20 km distancē. Latvijā maratonu ātrāk nekā trīs stundās noskrējušas 12 sportistes, rekords pieder Jeļenai Prokopčukai (2.22:56), kura nākamās nedēļas beigās startēs Ņujorkas maratonā.

Drēzdenē sacensības notika arī pusmaratona distancē, kurā piekto vietu izcīnīja Aigars Matisons (1.12:24). Dāmu konkurencē Liene Štalte (1:35:17) finišēja 26. vietā.