Mobilā versija
+2.2°C
Haralds, Almants
Ceturtdiena, 23. februāris, 2017
4. marts, 2015
Drukāt

Skrienot pakaļ braucošam traktoram, policists aiztur tā vadītāju stiprā reibumā

LETALETA

Vakar Ķekavas novadā Reģionālās pašvaldības policijas darbinieki aizturējuši stipri iereibušu traktoristu.

Reģionālās pašvaldības policijas priekšnieks Māris Bomiņš informēja, ka patruļa uz šosejas pamanīja traktortehniku, kas pārvietojās bez ieslēgtiem gaismas lukturiem. Šis ceļa posms arī diennakts tumšajā laikā ir ar intensīvu satiksmi un atļautais braukšanas ātrums tajā ir 90 kilometri stundā.

Pašvaldības policijas ekipāža ieslēdza gaismas signālus, taču uz aicinājumu apstāties traktorists nereaģēja un turpināja braukšanu. Ņemot vērā, ka traktortehnika pārvietojās samērā lēni, bet apdraudējums ceļu satiksmes drošībai bija nopietns, viens no policistiem skrienot panāca traktoru un atverot vadītāja durvis, iesaistījās tā apturēšanā.

Traktora bremzes tobrīd nedarbojās, bet pats vadītājs atradās stiprā alkohola reibumā, taču policistiem izdevās apturēt spēkratu.

Pēc pārbaudes noskaidrojās, ka tās vadītājs sēdies pie stūres 2,5 promiļu reibumā un traktortehnikas vadītāja apliecības viņam nav. Traktorists nodots Valsts policijai, kura par šo faktu ir sākusi kriminālprocesu.

Pievienot komentāru

Beidzot grib mazināt nodokli pārtikai (2)Vienojas izvērtēt iespēju līdz 5% samazināt PVN Latvijā audzētiem augļiem, dārzeņiem un ogām
Streičs: Sveikt vīriešus Padomju armijas dienā ir tumsonība un kauns (7)Liekas absurdi – kopš Latvijas neatkarības atjaunošanas pagājuši jau turpat 27 gadi, bet joprojām ir cilvēki, kuri atzīmē armijas dienu, un šajā
Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (1)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Draugiem Facebook Twitter Google+