×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.6°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
19. februāris, 2012
Drukāt

Skrudalienas pagastā ugunsgrēkā iet bojā trīs cilvēki

ugunsgreks

Daugavpils novada Skrudalienas pagastā 18.februāra vakarā dzīvojamās mājas ugunsgrēkā dzīvību zaudējuši trīs cilvēki, bet viens cietušais izglābts, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta pārstāve Inga Vetere.

Ugunsgrēks bija izcēlies kādā vienstāva dzīvojamā mājā. Izsaukums saņemts plkst.21.15, un, kad ugunsdzēsēji ieradās notikuma vietā, dzīvojamā māja un blakus esošā saimniecības ēka jau dega ar atklātu liesmu, sacīja Vetere. Kopējā ugunsgrēka platība sasniedza 140 kvadrātmetrus. Ugunsgrēkā gāja bojā 58 un 44 gadus veci vīrieši, kā arī 52 gadus veca sieviete, savukārt 62 gadus vecu vīrieti ugunsdzēsējiem izdevies izglābt.

Sākotnējā informācija liecina, ka nelaimes iemesls ir apkures sistēmas lietošanas drošības noteikumu pārkāpums. Negadījumu izmeklē policija. Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestā (NMPD) pastāstīja, ka 62 gadus vecais vīrietis mēģinājis ar benzīnu aizkurināt krāsni. Viņš guvis smagus apdegumus, un vietējiem mediķiem palīgā atsteigušies arī speciālisti no Rīgas. Iespējams, cietušie bija lietojuši apreibinošas vielas, visticamāk, alkoholu. Ugunsgrēks lokalizēts plkst.22.30, bet likvidēts plkst.1.59.

Savukārt Daugavpilī 18.februāra vakarā no gāzes plīts aizdegās vīrieša drēbes. Cietis 77 gadus vecs vīrietis. NMPD pastāstīja, ka vīrietis savā dzīvesvietā atvēris gāzi un gājis meklēt sērkociņus, bet, atrodot tos un aizšķeļot, sakrājusies gāze uzliesmoja un vīrietis aizdedzies. Kaimiņš steidzies palīgā un aplējis vīrieti ar ūdeni. Cietušajam ir smagi apdegumi, un viņš pārvests uz Rīgu.

Kurzemē abu kāju apdegumus guvis kāds piecus gadus vecs zēns, kurš sev virsū uzlējis karstu tēju. Vēl Kurzemē vakar negadījumā cietusi piecus gadus veca meitene, kura kritusi no krēsla un uzkritusi vēl galda malai. Mazajai meitenītei mediķi konstatēja galvas traumu. Tāpat bērniņam kritiena rezultātā izsisti vairāki zobi.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+