×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.5°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Svētdiena, 27. maijs, 2018
7. decembris, 2015
Drukāt

Egils Līcītis: Skrūvīšu sacelšanās jeb Kur pačibējuši bēgļu ielūdzēji (20)

Foto - LETAFoto - LETA

Citunedēļ “TV Panorāmas” Aija Kinca parādīja jauku sižetu par madlieniešiem, kuri vāc parakstus, lai ciemata tukšā daudzstāvenē neizvietotu svešiniekus, Allāha ticīgos. Apsveicama pilsoniskā iniciatīva, kuras galvgalī ir divas norūpējušās Madlienas jaunās māmiņas. Par to nicīgu attieksmi paudušas dāmītes ar lakotiem nadziņiem, viedokļu līderes sociālajos tīklos. Fui, kas tā par “lauķu” bakstīšanos, salīdzinot ar Sorosa fonda komjaunatnes mēroga biedrību aktivitātēm vai ar vispasaules uzstāšanos Tibetas atbalstam. Muļķīga skrūvīšu sacelšanās, pārkāpjot etiķeti, kas neparedz lauciniekiem nodarboties ar augstu kungu veidotās solidaritātes politikas sabotāžu bēgļu jautājumā!

Neuztraucieties par dāmīšu vīpsnāšanu. Tā nav dzīvē, bet paralēlā tvitertelpā, kur iemājojuši ne mazums datortaustiņu klabinātāju, kam galvā vadiņš atlodējies. Bēgļiem virzoties tuvāk Latvijai, migrācijas spiedienam pieaugot, madlieniešu referendumam būs sekotāji un rezonanse citos valsts novados. Cilvēki pie varas nesaprot, cik svarīgi būtiskās lietās rast dialogu ar vēlētājiem, pacietīgi skaidrojot lēmumus. Un, ja valdība negrib, nemāk runāt ar cilvēkiem, tad tauta mēģina pati organizēt dialogu ar sev pieejamiem līdzekļiem. Kopš Latvijai pavēlēts būt par vienu muhamedu lavīnas galapunktu – jēziņ balto, ko amatpersonas nav sastāstījušas un teorētiski deklarējušas, bez mitas mainot skaitļus un dodot pretrunīgu informāciju. Pie viņu putrošanās klāt nāk apgalvojumi, ka uz mūsu pusi peld migrācijas aisbergs, kam redzams vēl tikai pats galiņš. Apvienotās Nācijas sūta jaunas ziņas, ka patvēruma meklētāju plūsmu nedrīkst ierobežot, kaut uz šejieni vēlētos pārcelties visas bangladešas. Eiropas valstīm iedalīs kvotas – izpildiet! Tas atbalsojies cilvēkos, liekot sastresoties, zaudējot drošības sajūtu. Kur gan palika IeM valsts sekretāres Pētersones-Godmanes vizionāres redzējums, ka būšot viesu ielūdzēji, kuri ceps pīrāgus un atplestām rokām izmitinās bēgļus savos namos? Ļoti labs oficiālas personas vēstījums, sapasīgs ar somu premjera apņemšanos ierādīt atbraucējiem gultasvietas viņa privātmājā. Un kur ir apzieģelēts, noformēts namīpašnieku saraksts, kas papildus pievienots bēgļu uzņemšanas noteikumiem Latvijā? Ar humānisma caurstrāvotu entuziasmu mūsu ierēdņi būtu izpelnījušies paipuisīšu statusu un uzslavas no paša Junkera kunga, pieteikdamies būt par priekšposteni migrantu viesmīlīgā uzņemšanā, bet te nu bija! Atkal viss izčākstējis! Atkal bijusi tukša salmu kulšana, un kārtējoreiz vēlētāji nav piespieduši, lai varasvīru vārdi sakristu ar viņu darbiem.

Acīmredzot tad madlienieši, pārējie miermīlīgie iedzīvotāji lietos citus instrumentus, lai paustu nostāju valdībai, kura izturas ciniski. Novadi runās izloksnēs, kas džinkstēs un griezīsies Briseles birokrātu slenga radušām ausīm. Lai mūsu kantoristi, kuri ar mieru ielaist valstī sīriešu inženierus un irākiešu pianistus, cik vien Briselei vajag, attēlo un izskaidro nākotni. Mēs pazīstam ar savām brīvībām izdaudzinātu Eiropu. Madliena vai Rīga ir tikpat daudz Eiropa kā Parīze vai Brisele. Ja tagad brīvība ir policija, armija uz ielām, ārkārtas sarkanais trauksmes stāvoklis, tad diezin vai madlieniešiem pieņemama tāda brīvība dzimtajā zemes stūrītī.

Pievienot komentāru

Komentāri (20)

 1. Skaists raksts. Paldies Egilam Līcītim 🙂

 2. paralēlajā twitertelpā nav iemājojuši datortaustiņu klabinātāji, kuriem galvā vadiņš atlodējies. viņiem galvās kopš sākta gala “aukstie” lodējumi, tāpat ka lielumam Saeimas un valdības!
  labprātīgi mēs imigran†us neuzņemsim, labprātīgi mēs lāpstas..!

 3. Buudams beeglis, uz Madlienu gan es nebrauktu. Tur cilveeki ir ljoti savrupi,neviesmiiliigi, ieraavushies savaas chaulaas kaa garneles. Pavadiiju Madlienaa triis ljoti, ljoti nemiiliigus savas muuzha gadus. Nebriinos, ka vinji ar savu pretbeeglju iniciatiivu izleeca pirmie, lai gan man shkjiet,ka taadaa Madlienaa jau nu pirmkaart vajadzeetu forshu hepeningu, kas iztramdiitu vinju “zemo debesu” gaisotni…

 4. Brīvprātīgi uzņemsim imigrantus ne tikai no Itālijas un Grieķijas,bet tagad arī no Zviedrijas!

 5. Nešķirotu un nedezinficētu varzu nezinot pat no krienes tā, piespiedu kārtā ielaist nevēlas neviena tauta, kura dzīvo savā teritorijā un savā valstī, pat ja tajā acumirklī pie varas ir kāda svešāka vara. Jukas un slepkavību noziegumi var tikt apturēti tikai tieši tur, kur tās kāds (kādi) radījuši, nevis pārnesot uz citurieni.

 6. Neslikts priekšlikums (teksts saīsināts):
  Šo infu derētu ievazāt Muceniekos, gan jau ar savējiem sazinās.
  Kā Indijā apturēja musulmaņu teroru!

  Талмуд учит, что чтобы быть понятым, нужно разговаривать на языке, понятном собеседнику. ..Нельзя не вспомнить опыт Индии, за неделю остановившей разгулявшийся у них однажды мусульманский террор. Индийцы начали хоронить убитых террористов на секретных кладбищах в безымянных могилах, завернув их трупы в свиные шкуры. Террор прекратился мгновенно. Дело в том, что арабы верят, что за гибель при убийстве “неверного” они отправляются прямо в рай, а свиная шкура этому безвозвратно препятствует. И желающих умирать без получения рая не нашлось. .. Для индийцев было единственно важно лишь то, что думали об этом мусульмане.
  А мы разводим “прогрессивность” и в нашей безграничной глупости наделяем (только в наших головах) наших убийц нашим же типом мышления и платим за наше непонимание нашими жизнями. Мы не верим в столь безграничную глупость нашего правительства, но, похоже, оно само верит в возможность бесконечной лжи своему народу, покупая этой ложью возможность своего бездействия.
  Михаэль Гольденберг

 7. Ar mumsim vēl nav tik bēdīgi.Lasāms,ka arī tukumnieki sākuši parakstu vākšanu pret pasaules staigātājiem (lasi vazaņķiem).

 8. A method first invented in Sudan by British colonials who wanted to deter suicide attack that apparently worked quite well was to cover the body of the dead muslim terrorists in pigskin. . Now Russians are covering the Chechen terrorists, killed in the Moscow kidnap drama in pig skin and burying them. Muslims believe they cannot enter heaven if they’re wrapped in pork skin and that they would never be able collect their final reward, i.e., a lifetime of pleasure with 72 virgins in paradise with free booze, as promised in their holy book. Strangely Muslims aren’t allowed to drink in this life and not more than four wives, but are promised great wine in paradise and plenty of sex if they die for Islam. Terrorist couldn’t be reasoned with, therefore we had to do everything that would defeat them and that includes wrapping his body in pigskin.

 9. Es tikai vienu nevaru saprast, ja mes, kristiesi neesam muslimiem cilveki, tad jau mums pret viniem ari nevajadzetu iztureties ka pret cilvekiem, tatad ari likumi nedarbojas un vinus var …

 10. ja būsim ēzeļi ar mums jās, un jās. vai gribiet būt ēzeļi?

 11. Brīvprātīgi nevar pat .. Tā ir spiesta lieta.

 12. Kā mēs bez musļikiem ???
  Tie taču ir CILVĒKI !!!
  Vietējie tak ir tikai kurmji savās kurmjalās !!!

 13. Lieliska inicatīva! Labs raksts. Arī madlienietis ir eiropietis. Ikviens, ikkatrs. Viena madlēnieša viedoklis pret vienu vācijas kancleres viedokli. Latvija ir mūsu mājas. Madliena ir madlēniešu majas. Dariet tā visās Latvijas pilsētās, mazpilsētās un pagastos! Eiropas galvenā vērtība taču ir DEMOKRĀTIJA – vai ne?

 14. Mēs vēl arvien dzīvojam postpadomju ideoloģijas telpā,kur dominē lielo un mazo skrūvīšu principi.Padomju laikos mūsu lielās skrūves bija komunistiskās partijas nomenklatūras darbinieki ar īpašām privilēģijām un visi pārējie bija mazās skrūves,kuri kalpoja šo lielo vajadzībām.
  Tieši tāpat ir jau no 90.gadu sākumiem. Ir skaļas,tukšas mūsu vadošo varas kungu un dāmu frāzes-
  liekulīgi solījumi darboties valsts un sabiedrības interesēs,bet būtība jau nav ar atsevišķiem izņēmumiem mainījusies. Vara jūtas kā Olimpa dievi,kuri dara kā grib.
  Neviens par mūsu-mazo skrūvīšu interesēm nedomās un nedarīs,ka tikai mēs paši.
  Ja mums mūsu Latvija ir patiešām tuva un kā valsts/nejaukt ar varu/nozīmīga,tad nedrīkstam iet šo lielo skrūvīšu pavadā.
  Ja Eiropas Junkers jau pašā bēgļu tēmas sākumā klaigāja,ka nedrīkstēs bēgļus izvēlēties ne pēc tautības,ne ticības,ne FILOZOFIJAS!!!. Tad kā to saprast? Jo arī noziedzniekam-slepkavam,zaglim un izvarotājam ir SAVA FILOZOFIJA.Nu ko tad laipni lūdzam visus Latvijā !!! Kaut ko tādu var paziņot tikai galīgi intelektuāli infantīls politiķis. Vai arī mēs lai paliekam par tādiem pašiem???

 15. Mēs jau esam pieredzējuši atkal un atkal, ka mūsu varneši regulāri pieņem NEPOPULĀRUS LĒMUMUS. Faktiski tas nozīmē, ka mums nav mūsu valdības un nav mūsu valsts. Jo arī iebrucēji pieņem lēmumus, kas vietējiem nav populāri. Tātad tie, kuri šodien sēž varas tronī ir svešu interešu ielikteņi.
  Ir saprotams kāpēc Vācija un Francija uzņem bēgļus, jo viņiem trūkst darba rokas un vietējie nekur nebēg iztikas meklējumos, bet Latvijā taču viss ir pilnīgi savādāk. Mums priekš pašiem trūkst darbavietu un mūsu pašu cilvēki bēg uz Angliju un Vāciju, nu tad lai šo kvotu ietvaros mūsu valdība uzņem nevis islamticīgos, bet izlieto Eiropas piešķirto naudu savu bēgļu atsaukšanai mājās. Tā mēs atslogosim bēgļu pārpludināto Eiropu. Tas būtu tik pašsaprotami, ka nevienam Briseles kantoristam nevajadzētu iebilst, ja, protams, mērķis nav tieši islamticīgo iesūtīšana Latvijā spriedzes radīšanai.

Lasītāju aptauja
Gata Šļūkas zīmējums
Gatis Šļūka. Tiek meklēt bīstams noziedznieku pāris!

Lai pastiprinātu cīņu pret ēnu ekonomiku, VID plāno rūpīgāk uzraudzīt iedzīvotāju ienākumus. Banku pienākums būs ziņot VID par fiziskām personām, kuru konta apgrozījums pārsniedz 15 000 eiro gadā.

Vai baidāties, ka sausais pavasaris ietekmēs jūsu dārza ražu?
Draugiem Facebook Twitter Google+