Sports
Hokejs

Skudra izanalizējis šodienas hokeju: tas ir kā mode0


Pēteris Skudra.
Pēteris Skudra.
Foto: LETA

Par Čeļabinskas “Traktor” galveno treneri kļuvušais Pēteris Skudra atklājis, ka nākamajā sezonā viņa vadītā komanda spēlēs savādāku hokeju kā iepriekšējā komanda Ņižņijnovgorodas “Torpedo”.

“Šodienas hokejs pieprasa izmaiņas. Šis gads deva iespēju bez uztraukuma par rezultātu mierīgi noskatīties un analizēt daudzas dažādu līgu spēles. Bija svarīgi saprast šodienas hokeju un lietas, kuras nes uzvaras. Īpaši tas attiecas par spēli ar ripu. “Traktor” spēle uzbrukumā nākamajā sezonā ļoti atšķirsies no tā hokeja, kādu manā vadība iepriekš spēlēja “Torpedo”. Hokejs visu laiku mainās un nestāv uz vietas. Hokejs ir kā mode, Lietas, kas bija pagājušā gadsimta sešdesmitajos un septiņdesmitajos gados, izgāja no modes un atkal atgriežas,” portāls championat.com citē 45 gadus vecā latviešu trenera Pētera Skudra pārdomas par šodienas hokeju.

“Skudra ir labākais iespējamais kandidāts, lai mēs varētu izveidot jaunu komandu. Viņš ir augstākā līmeņa speciālists, kuram KHL klubos bijusi nopietna pieredze. Skudra teicami pārzina hokeja nianses, turklāt spējīgs strādāt arī ar gados jauniem spēlētājiem. Pie viena viņš ir arī lielisks motivētājs,” uzskata “Traktor” direktors Boriss Vidgofs.

Saistītie raksti
LA.lv