Sputnik/Scanpix

Skudra lamājas, tiek izraidīts un saņem diskvalifikāciju 1

Pēteris Skudra, “Ņižņijnovgorodas “Torpedo” komandas galvenais treneries, KHL čempionātra spēlē sestdien starp “Torpedo” un Minskas “Dinamo” komandām jau pirmajā trešdaļās par asu un rupju reakciju par tiesnešu lēmumiem tika izraidīts no komandas soliņa uz ģērbtuvēm.

Notriektā tautumeita 7
SVF: Krievijas ekonomika augs straujāk par visām pasaules attīstītajām ekonomikām

Skudra nebija mierā ar tiesnešu lēmumu par Maksima Osipova noraidījumu līdz spēles beigām par epizodi, kurā “Torpedo” spēlētāja spēķa paņēmiemns tika traktēts kā spēle ar celi.
Tā nav pirmā reize, kad Skudra izceļas ar nesavaldību.

KHL disciplinārā komisija lēmusi, ka Skudram piemērota divu spēļu diskvalifikācija, kas viņam liks izlaist otrdienas izbraukuma maču pret Kazaņas “Ak Bars”, kā arī ceturtdien gaidāmo dueli pret Ņižņekamskas “Ņeftehimik”, kas arī gaidāms viesos. Tāpat speciālistam piespriests naudas sods.

“Ja kāds runā emocionāli, tiesneši to saprot, viņi arī ir tikai cilvēki, bet pārkāpt robežu nedrīkst. Tas nedaiļo visu Krievijas hokeju. Tādi speciālisti kā Fjodors Kanareikins, Zinetula Bilaletdinovs un Oļegs Znaroks neko tādu neatļaujas, izteicies KHL galvenais tiesnesis Aleksejs Aņisimovs. Viņš arī norādījis, ka spēles apmeklē ģimenes ar bērniem, notiekošais ir redzams un dzirdams TV auditorijā, tādēļ rupja lamāšanās un uzvedība netiks pieļauta.

“Torpedo” šajā vakarā uz ledus bija gaužām nevarīgi un spēli zaudēja ar 1:4. Ar vārtu gūšanu Skudras rokaspuišiem gāja švaki, taču tika meklēta iespēja izvicināt dūres un spēles turpinājumā uz ledus bieži notiks attiecību skaidrošana. Abas komandas kopā nopelnīja 115 soda minūtes.