Sports
Citi sporta veidi

Skujiņš brauks “Vuelta Espana” 0

LETA

Latvijas profesionālais riteņbraucējs Toms Skujiņš oficiāli apstiprināts “Cannondale-Drapac” komandas sastāvā dalībai prestižajā daudzdienu velobraucienā “Vuelta a Espana”.

Šī gada Spānijas tūre sāksies 19.augustā Nīmā, Francijā, bet noslēgsies 10.septembrī Madridē.
Skujiņam tā būs debija kādā no lielajām tūrēm. Vēl jūnijā 26 gadus vecais latviešu riteņbraucējs nenoliedza, ka viņam ir labas iespējas piedalīties prestižajā “Vuelta a Espana” velobraucienā, ja izdosies atgūt labu sportisko formu pēc maija vidū piedzīvotā smagā kritiena.

Savukārt augusta sākumā viņš tika iekļauts “Cannondale-Drapac” provizoriskajā pieteikumā, bet tagad komanda oficiāli apstiprinājusi viņa dalību sacīkstēs.

Saistītie raksti

Zīmīgi, ka no deviņiem komandā iekļautajiem dalībniekiem, četriem šī būs debija kādā no lielajām velotūrēm, bet vēl viens braucējs pirmo reizi startēs “Vuelta a Espana” sacensībās.
“Ikviens braucējs pirms debijas kādā no lielajām tūrēm teiks, ka vēlas aizvadīt veiksmīgas trīs nedēļas un sasniegt finišu,” komanda citē Skujiņu. “Protams, arī man tas būtu panākums, taču es negribu tikai tāpat sasniegt Madridi. Vēlos startēt un sajust, ka ietekmēju sacensību norisi, vēlos piedalīties atrāvienā un palīdzēt komandai uzvarēt kādā no posmiem.”

Šosezon Skujiņš līdz šim guvis vienu uzvaru, martā triumfējot Itālijā notikušā velobrauciena “Settimana Internazionele di Coppi e Bartali” etapā.
Maijā sacensībās Ziemeļamerikā Skujiņš piedzīvoja smagu kritienu un trasē atgriezās pēc mēneša, jūnijā izcīnot otro vietu Latvijas čempionātā individuālajā braucienā.
Savukārt augusta pirmajā pusē viņš piedalījās UCI Pasaules tūres kalendārā iekļautajā Polijas daudzdienu velobraucienā, kur parādīja labu sniegumu, vienā no posmiem piedaloties ilgstošā atrāvienā, bet kopvērtējumā ieņemot 75.vietu.

LA.lv