×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.5°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
19. augusts, 2015
Drukāt

Skujiņš Kolorado kalnos finišā iebrauc 11. vietā (1)

Foto - Juris KalniņšFoto - Juris Kalniņš

Latvijas riteņbraucējs Toms Skujiņš no “Hincapie” komandas izcīnīja 11. vietu ASV notiekošā spēcīgā “USA Pro Challenge” daudzdienu velobrauciena (UCI kat.2.HC) otrajā posmā.
185 kilometrus garajā posmā ar trīs kalnu pārejām Kolorado štatā. Pēdējo, pirmās kategorijas astoņus kilometrus garo kāpumu uz 3288 metrus virs jūra līmeņa augsto Araphū kā pirmais sasniedza amerikānis Brents Bukvalters no “BMC Racing”. Toms Skujiņš no “Hincapie” komandas finišēja 11. vietā 44 sekundes pēc posma uzvarētāja. Viņa komandas biedrs Andžs Flaksis finišēja 59. vietā pēc septiņām minūtēm un 14 sekundēm.
Tā kā pirmajā posmā uzvarētāju noskaidroja sprinta finišā (kā “LA” ziņoja, Skujiņam 9. vieta), tad arī kopvērtējumā situācija ir līdzīga kā otrā posma finišā. Bukvalters pirmais, 11. vietā Skujiņš (+0:44), 52. vietā Flaksis (+11:36).
163 kilometrus garais trešais posms no Kūpera kalnu kūrorta līdz Aspenai notiks augstkalnē un solās būt pamatīgs pārbaudījums sportistu izturībai. Velobrauciens septiņu posmu garumā ilgs līdz svētdienai.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

Draugiem Facebook Twitter Google+