Sports
Citi sporta veidi

Skujiņš “Tour de France” ceturtajā posmā finišē grupā kopā ar uzvarētāju0

Toms Skujiņš

Latvijas šosejas riteņbraucējs Toms Skujiņš no profesionālās komandas “Trek-Segafredo” otrdien izcīnīja 44.vietu prestižā daudzdienu velobrauciena “Tour de Frace” ceturtajā posmā.

Otrdien dalībniekiem bija jāveic 213,5 kilometrus gara distance, kurā par uzvarētāju tika kronēts itālis Elia Viviāni (“Deceuninck – Quick Step”), kurš finišu sasniedza pēc piecām stundām 59 minūtēm un 20 sekundēm. Uzvaru Itālijas sportists guva sprinta finišā, kad tika apsteigti Aleksandrs Kristofs no Norvēģijas (“UAE-Team Emirates”) un austrālietis Evans Kalebs (“Lotto Soudal”).

Tikmēr Skujiņš finišēja lielajā grupā ar uzvarētāju, tiekot klasificēts 44.vietā. Abiem arī vienāds finiša laiks.

Kopvērtējumā vadību joprojām saglabājis francūzis Žiljēns Alafilips (“Deceuninck – Quick Step”), kurš par 20 sekundēm apsteidz beļģi Vutu van Ērtu (“Jumbo-Visma”). Savukārt Skujiņš ieņem 154.vietu un no pirmās pozīcijas atpaliek par 17 minūtēm un 13 sekundēm.

Saistītie raksti

Šogad “Tour de France” velobrauciens norisinās jau 106.reizi. Sacensības 21 posma garumā tiks noslēgtas 28.jūlijā.

Šī gada Latvijas čempions grupas braucienā Skujiņš prestižajā velobraucienā piedalās otro gadu pēc kārtas. Pērn viņš debitēja Francijas tūrē, kurā no piektā līdz devītajam posma bija līderis kalnu karaļa ieskaitē. Augstāko vietu Skujiņš izcīnīja 15.posmā, kurā finišēja piektais, bet noslēgumā kopvērtējumā latvietis bija 82.pozīcijā.

Pērn par uzvarētāju tika kronēts brits Džeraints Tomass.