×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.1°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
24. oktobris, 2013
Drukāt

Skujiņš vienojas ar ASV riteņbraukšanas komandu

Skujinstom

Talantīgais Latvijas riteņbraucējs Toms Skujiņš, kurš šobrīd pārstāv Latvijas komandu “Rietumu-Delfin”, jaunajā sezonā startēs ASV bāzētā “Hincapie Sportswear Development” kontinentālajā vienībā, aģentūrai LETA apstiprināja pats sportists.

“Hincapie Sportswear Development” komanda tika radīta tikai pērn ar mērķi attīstīt jaunās paaudzes sportistus, un tieši tas ir piesaistījis Skujiņa interesi.

“Bija vēl pāris piedāvājumi no citām komandām, taču izvēlējos šo, jo šī vienība tendēta uz jauno braucēju attīstību. Tajā startē 25, 26 gadus veci sportisti, kā arī jaunāki,” atklāja Skujiņš, kuram līgums noslēgts uz visu nākamo sezonu, neslēpjot prieku par noslēgto vienošanos.

Skujiņš izvēlējies “Hincapie Sportswear Development” piedāvājumu, jo komanda spēj arī piedāvāt sacensības, kurās ir kāpumi. “”Rietumu-Delfin” sastāvā tomēr startējām vairāk līdzenākās sacensībās,” sacīja Skujiņš, kuram tas esot traucējis parādīt viņa patiesās spējas. “Jaunās vienības sastāvā sacensībās varēšu spēkoties ar braucējiem, kas regulāri piedalās prestižajos “Tour de France” un “Giro d’Italia” daudzdienu velobraucienos. Par nākamās sezonas uzdevumiem vēl neesmu domājis, bet tie noteikti būs piedalīšanās Kalifornijas, Jūtas velobraucienos, kur būs iespēja sacensties ar spēcīgiem sportistiem.”

Kā zināms, šogad Skujiņš ieguva bronzas godalgu Eiropas U-23 čempionāta grupas braucienā, savukārt pasaules čempionātā šī vecuma disciplīnā bija augstajā piektajā vietā.

Nākamgad šobrīd 22 gadus vecais Skujiņš pasaules čempionātā labprāt izmēģinātu spēkus elites braucēju konkurencē. Nākamā sezona viņam būs pirmā, kad sportists vairs nebūs U-23 grupā.

Šīs sezonas noslēdzošajā Starptautiskā Riteņbraukšanas federācijas (UCI) Eiropas rangā Skujiņš atrodams 35.vietā.

Šī nebūs Skujiņa pirmā pieredze kādā no ārzemju komandām, jo 2011. un 2012.gadā viņš brauca Francijas riteņbraukšanas komandā “La Pomme Marseille”, bet pēc tam nolēma atgriezties Latvijā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+