Praktiski
Mājas mīluļi

Neticami! Skumdams pēc saimniekiem, terjers mēro simtiem kilometru pie viņiem0

Foto-pexels

Terjers vārdā Rastijs tika atstāts mājās viens pats, taču suņuks nesāka skumt, bet pārņēma situāciju savās ķepās.

Pilnīgi neticams notikums atgadījās kādā Austrālijas ģimenē, kura dzīvoja netālu no pilsētiņas Gundivindi. Laura un Stjuarts ar bērniem Elīzu un Semu nolēma doties ceļojumā uz kaimiņu štatu. Trīs gadus veco suņupuiku Rastiju nolēma atstāt mājās radinieku uzraudzībā.

Taču dzīvnieks nespēja izturēt šādu atšķirtību. Tā vietā, lai skumtu un apvainotos uz saimniekiem, kā to lielākoties dara citi suņi, terjers nolēma doties saimniekiem pa pēdām. Viens pats. Stopējot. Vienīgi karti nepaķēra līdzi.

Tiklīdz saimnieki aizbrauca no mājas, Rastijs izmuka no radinieku uzraudzības un devās autostrādes virzienā, nemanāmi iekļuva kravas mašīnā un ar to nobrauca vairākus simtus kilometru. Suņupuika uzvedās tik klusi un mierīgi, ka šoferis ar sievu dzīvnieku pamanīja tikai pašās brauciena beigās. Par laimi, uz kaklasiksniņas bija norādīts saimnieku telefona numurs.

Tiesa, saņemot neparasto zvanu no mašīnas šofera, suņa saimniece nebija pārsteigta par mīluļa rīcību. Izrādījās, ka terjers šādu triku veic ne pirmo reizi.

“Nākamreiz mēs noteikti ņemsim Rastiju līdzi, turklāt bērni arī pēc viņa ļoti skumst,” nolēma suņa saimniece Laura.

[yesnopoll background=”#ff9c51″]

LA.lv