Latvijā
Novados

Atrada sēņotājs: meklētā liepājniece atrasta pakritusi grāvī mirusi 16

Foto AFP/Scanpix/LETA

Bezvēsts pazudusī sieviete Staņislava Ivanova Liepājā šodien tika atrasta grāvī netālu no degvielas uzpildes stacijas bez dzīvības pazīmēm, informē Valsts policija.

Valsts policija izsaka pateicību visiem, kuri iesaistījās meklēšanā. Kopā ar Valsts policiju meklēšanā piedalījās Nacionālie bruņoties spēki, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests, Liepājas pilsētas Pašvaldības policija, “G4S Latvia” apsargi un brīvprātīgie.

Kriminālprocesa ietvaros tiks nozīmētas ekspertīzes, kurās tiks noteikts sievietes nāves cēlonis un nāves iestāšanās laiks.

Portāls “liepajniekiem.lv” ziņoja, ka sirmgalves mirstīgās atliekas tika atrastas purvainā vietā. Pazudušo atrada un policijai ziņoja kāds sēņotājs.

Pēc sākotnējās apskates vardarbīgas nāves pazīmes nav konstatētas, portālam atzina Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Liepājas iecirkņa Kārtības policijas nodaļas priekšnieka pienākumu izpildītājs Andris Ronkausks.

Pie bojāgājušās spieķis netika atrasts. Līdz ar to, kaut arī joprojām nav saņemti DNS ekspertīzes rezultāti, kas apliecinātu vai noliegtu, vai 30.augustā brikšņos Dienvidrietumu rajonā atrastais spieķis piederējis pazudušajai, izmeklētāji sliecas domāt, ka sirmgalve, pazaudējusi vai pametusi spieķi, virzījusies taisni pa mežu Bernātu virzienā, vēsta portāls, kas iepriekš rakstīja par plašiem valsts spēkiem un brīvprātīgajiem, kas iesaistījās pazudušās meklēšanā.

Saistītie raksti
LA.lv